+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство "Жорж"

 • Від точки до точки. Світ тварин
  Від точки до точки. Світ тварин
  Код: 1780
  ​З'єднуйте точки та створюйте дивовижні зображення! У цій книзі можна відтворити 30 складних малюнків. Від файних котиків і чарівних птахів до величних хижаків і чудернацьких комах - неймовірна колекція для любителів малювання та шанувальників головоломок.

  150 грн.

 • Трианімалз. Розмалюй нас. Собаки
  Трианімалз. Розмалюй нас. Собаки
  Код: 1732
  Шукаєте нову унікальну розмальовку? На сторінках цієї книги на вас чекають ваші улюблені собаки: від милого бігля до елегантного грейгаунда. Розмалюйте їх, слідкуючи за номерами, і відпустіть на волю! Ви можете розфарбувати їх у природні кольори або спустити з повідця свою уяву й спробувати фантазійну палітру. Чи щось зовсім інше! Спробуйте поекспериментувати з власною палітрою кольорів!

  150 грн.

 • Від точки до точки
  Від точки до точки
  Код: 1779
  З'эднуйте точки та створюйте дивовижні зображення! У цій книзі можна відтворити 30 складних малюнків. Від канонічних архітектурних споруд та розпису ацтеків до вишуканих орнаментів та хитросплетених зображень тварин - неймовірна колекція для любителів малювання та шанувальників головоломок.

  153 грн.

  Нет в наличии
 • Трианімалз. Розмалюй нас. Коти
  Трианімалз. Розмалюй нас. Коти
  Код: 1751
  ​​60 графічних малюнків для розмальовування за номерами. Наприкінці ви знайдете вісім сторінок із котячими мордочками. Розмалюйте та створіть з них веселі маски!

  160 грн.

  Нет в наличии
Жорж
Жорж