+38 (096) 355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Видавництво Старого Лева

Стівен Брусатті
Код: 6734
​Мандрівка в минуле — у часи, коли на Землі жили динозаври. Ти дізнаєшся, як динозаври та інші доісторичні тварини — мешканці суші, води та повітря — жили в кожному із чотирьох періодів: тріасовому, ранньому та середньому юрському, пізньому юрському та крейдяному.

250 грн.

Елеонора Форнасарі
Код: 6733
​Ви точно впізнаєте цих дванадцятьох відомих лиходіїв-булерів із відомих казок: зведених сестер з казки про Попелюшку, Людожера з казки про Хлопчика-Мізинчика, Королеву-мачуху з казки про Білосніжку та інших.

200 грн.

Виржини Гримальди
Код: 2565
​Коли в тебе стільки боргів, що, здається, з них неможливо виплутатися, коли твоє благеньке родинне судно з двома доньками на борту не лише підтікає, а просто тоне — саме час їхати дивитися на північне сяйво. Анна — давно розлучена, заклопотана і втомлена від життя офіціантка — вирішує, що це найкраще рішення у момент найбільшої життєвої скрути. Три жінки вирушають у тривалу подорож, що змінила їх усіх. І вони долають шлях від цілковитого нерозуміння й відчуженості до справжньої близькості.
150 грн.

127 грн.

Милан Кундера
Код: 2564
​«Нестерпна легкість буття» — легендарний роман одного із найвизначніших письменників сучасності Мілана Кундери, сповнений глибокого сенсу, із блискучими та грайливими роздумами й різноманітністю стилів; це книга, що надихає і змушує замислитися.
150 грн.

127 грн.

Джон Ле Карре
Код: 2563
«Холодна війна» скінчилася, розпочалася нова ера британської розвідки. Чергова мішень правосуддя — Річард Роупер — харизматичний та інтелігентний британський джентльмен, віртуозний маніпулятор, безжальний і дуже розумний злочинний геній. Хитромудрі оборудки із нелегальною зброєю, наркотиками і відмиванням грошей він провертає так, що й комар носа не підточить. Перед законом він чистий, втім, таки існують люди, для яких Роупер — це «найгірша людина на Землі».
140 грн.

119 грн.

Алеш Штеґер
Код: 2562
​Культовий роман «Прощення» оповідає про незвичні події, що відбулись одного разу в культурній столиці Європи — місті Марибор. У головних героїв, колишнього саєнтолога Адама Білого та журналістки Рози Портеро, є місія — детоксикація світу від отрути і гріхів минулого через прощення та звільнення душ. Метод — знищення могутнього «Великого Орка», який править містом та всіма його мешканцями, не гребуючи нічим.
120 грн.

102 грн.

Оксана Караванская
Код: 2559
​Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток?
180 грн.

153 грн.

Дорж Бату
Код: 2558
У минулому Андрій Васильєв працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.
390 грн.

331 грн.

Генри Марш
Код: 1553
​Правда – то його релігія, кажуть про Генрі Марша колеги. Власне, у цій книжці спогадів і роздумів відомого британського нейрохірурга ви знайдете багато захоплюючих історій, у яких головне – це етика стосунків між лікарем та пацієнтом, тонка межа між гіркою правдою і крихкою надією.

120 грн.

Кармен Мария Мачадо
Код: 1552
​«Її тіло та інші сторони» — збірка короткої прози американської письменниці Кармен Марії Мачадо. Провокативний та вишуканий дебют, що блискуче руйнує межі між магічним реалізмом та фантастикою, гумористичною прозою і горором.
120 грн.

102 грн.

Скарлетт Кертис
Код: 1551
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки» — це збірка есеїв видатних жінок (акторок, співачок, активісток, письменниць, блогерок, дизайнерок), серед яких Кіра Найтлі, Сірша Ронан, Гелен Філдінґ, Емма Вотсон, Джемма Артертон, Скарлетт Кертіс...
150 грн.

127 грн.

Эрнест Хемингуэй
Код: 1550
Протягом багатьох днів головний герой Сантьяго, старий рибалка, змагається із величезною рибою, намагаючись її перемогти. Це глибоко філософський твір про самотність, боротьбу, незламність і внутрішню силу, який не втрачає своєї актуальності вже понад шістдесят років, відкриваючи увазі читача приховані смисли.
200 грн.

170 грн.

Мария Кривенко
Код: 1370
Дилогія Марії Кривенко — переплетіння жіночих доль, історії наших сучасниць, що балансують між прозою буденного життя та намаганнями знайти себе, творити і кохати. Народжені в радянський час, вони шукають і знаходять способи розкритися, «відпустити себе», віддатися почуттям і відчуттям. Чи це напружена історія про долі двох рідних сестер, «мамину дочку» і «татову дочку» з роману «Тінь», а чи монолог жінки, яку поглинула пристрасть до священика з роману-реконструкції «Дорога опівдні» — перед читачами розгортається відверта, емоційна та чуттєва оповідь.
75 грн.

64 грн.

Тони Шей
Код: 1363
«Доставка щастя» — розповідь про великі гроші, велику дружбу і щире людинолюбство; коли за сім’ю є не лише кревні родичі, а й працівники, клієнти і навіть конкуренти. Це історія про хист людини щомиті наповнювати своє життя сенсом, надавати йому елементів інтриги задля особистого щастя і щастя людей, які тебе оточують; викладатися на повну — хай то буде вчасна доставка замовлення клієнтові чи підкорення Кіліманджаро.
150 грн.

127 грн.

Бодо Шефер
Код: 1362
Як звільнитися від стереотипів про гроші та заможність? Як уникнути боргів? Як правильно заощаджувати, не забувши про маленькі життєві радості, і як значно підвищити свій дохід? Бодо Шефер ділиться інсайдерською інформацією та розповідає про ефективні методи поводження з грошима, крок за кроком супроводжуючи читача на шляху до його фінансової свободи. Мрієте стати мільйонером за 7 років? Схоже, це цілком реально, варто лише почати вчитися фінансової грамотності, яка хоч і непроста, але цікава наука.​
180 грн.

153 грн.

Елена Забара
Код: 1346
Ця Абетка цікава тим, що дитина, вивчаючи літери, може використовувати тактильну і асоціативну пам’ять: проводити пальчиком по своєрідних «канавках» літер і шукати у віконцях зображення предметів чи істот на кожну літеру. Інтерактивна і красива книжка для малят зробить навчання грою, а гру – навчанням. Фігурки для зображень пошила з фетру Олена Забара.

250 грн.

Стивен Силбигер
Код: 1345
У своїй книжці про 10-денний курс MBA, яка є міжнародним бестселером, автор фахово й з гумором розповідає про те, як, навчаючись самостійно, скласти та втілити маркетинговий план, розібратися у фінансовій документації, побудувати успішну комунікацію з колегами й керівництвом, розвивати корпоративну стратегію і вільно розмовляти на мові MBA. Тут знайдете інструменти успішного ведення бізнесу, яких навчають у найкращих бізнес-школах світу.

280 грн.

Джудит Герман
Код: 1343
Ця книжка — результат двох десятиліть досліджень та клінічної роботи з жертвами сексуального насильства і насильства в сім’ї, а також з ветеранами бойових дій та жертвами політичного терору. В ній ідеться про відновлення зв’язків: між публічним та приватним просторами, між індивідом та громадою, між чоловіками та жінками. Книжка стане незамінною для психологів, психотерапевтів, лікарів і тих, хто, зазнавши насильства, шукає шлях до видужання.
180 грн.

153 грн.

Марьяна Савка
Код: 1342
Дванадцять жінок, дванадцять цінностей, дванадцять відвертих розмов. Мар’я­ні Савці вдалося створити особливий комунікаційний простір, у якому витворився жіночий обмін думками та ідеями про найголовніше: любов, справедливість, милосердя, толерантність... Такий, у якому ми вчимося думати по-новому, вголос говорити про те, що важливо. У цій книжці — цікаві ідеї, життєвий досвід, думки та роздуми про те, що наповнює людське життя, що збагачує його по-справжньому.
120 грн.

102 грн.

Розанна Каспер
Код: 1322
Сповнена дієвих порад про те, як покращити усі аспекти життя, зокрема, фізичний стан, харчування, свідомість, стосунки, кар’єру та багато іншого, ця книжка допоможе вам сформувати усталені звички завдяки 30-денним викликам.
185 грн.

157 грн.

Видавництво Старого Лева
Видавництво Старого Лева


“Видавництво Старого Лева” основано в 2001 году во Львове. У истоков стояли Юрий Чопик и Марьяна Савка. У обоих, кстати, филологическое образование. В сочетании с хорошим вкусом это позволило довольно быстро сделать “Видавництво Старого Лева” известным по всей Украине, а не только в родном городе.

С самого начала деятельности “Издательство Старого Льва” заботится о качестве своей продукции. В компании работают только профессионалы своего дела, на производственных мощностях — новейшее оборудование. Добавив немного искренней любви к своему делу, можно открыть секрет успеха издательства.

Буквально с первых же лет работы книги издательства “Видавництво Старого Лева” были отмечены престижными всеукраинскими премиями и наградами. На данный момент у “Старого Лева” их больше двадцати. Ни одно другое украинское издательство не может похвастаться такими достижениями. И в списке наград не только украинские, но и международные.

Ассортимент

“Видавництво Старого Лева” делает упор на выпуск качественной детской литературы. В ассортименте есть книги для детей любого возраста: дошкольного, школьного и подросткового.

На данный момент издательство предлагает почти 700 книг, в том числе такие, как:

 • психологическая проза для подростков;
 • остро-социальная литература;
 • сказки;
 • рассказы;
 • научпоп;
 • справочные издания;
 • энциклопедии.

Не забывают в “Старом Льве” и о родителях. Для них тоже есть много интересных книг авторства:

 • Элизабет Гилберт;
 • Терри Пратчетта;
 • Милана Кундера;
 • Эрнеста Хемингуэя;
 • Джорджа Оруэлла;
 • Бодо Шефера

и других мастеров пера.

Если вы думаете, что в “Издательстве Старого Льва” печатают книги только на украинском языке, то вы ошибаетесь. Издательство предлагает книги на русском, украинском, крымскотатарском и английском языках.

Книжный магазин-кофейня

Особая фишка “Видавництва Старого Лева” — особенные книжные магазины-кофейни. В издательстве решили объединить приятное с полезным: отличный кофе и классные книги. В Киеве, Днепре, Львове и Одессе каждый библиофил и библиоман может зайти в такую кофейню, выпить чашку латте и полистать приглянувшийся томик. Также в таких кофейнях можно и купить книги издательства “Видавництво Старого Лева”. Это новый для Украины формат, и будем надеяться, что такие тихие уголки появятся во всех городах.

Планы на будущее

“Видавництво Старого Лева” не считает себя акулой или первой скрипкой на рынке. По словам основателей, они просто делают любимое дело качественно и с душой. Именно такой подход привлекает читателей и покупателей. Книги издательства желанны во всех библиотеках и книжных магазинах. Тиражи вполне приличные, но если желанного экземпляра не оказалось, его всегда можно заказать прямо на сайте издательства.

“Видавництво Старого Лева” не планирует в ближайшее время изменять вектор развития или резко вводить в ассортимент какие-то нестандартные вещи. Тише едешь — дальше будешь. Мы желаем “Старому Леву” успехов и продуктивной работы долгие годы.

Contact details:

Страна: Украина
Postal code: 79008
Улица: площадь Рынок, 14
Город: Львов
Сайт: https://starylev.com.ua/
Telephone: 0(800) 501 508
E-mail: spilnota@starlev.com.ua

Registration information:

EDRPOU: 33981905
Vat ID: 339819013050

About company:

Legal name: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА"

Brand: Видавництво Старого Лева

Founding date: 29.12.2005