Books Second Life
support@bookssecondlife.com.ua
Отвечаем на звонки

Пн-Сб 11:00 - 18:00
Воскресенье Выходный

Адрес
Киев, Голосеевский район, метро Демиевская

Издательство ЦУЛ • Азбука психологии
  Азбука психологии
  Код: 1879
  В данном учебном пособии обобщён опыт многолетней работы с иностранцами изучающими психологию. Пособие предназначено для практических занятий, специализирующихся в области психологии, филологии, журналистики, истории, политологии, сестринского дела и других наук. Пособие также может быть использовано для проведения занятий в смешанных группах.​

  160 грн.

 • Мозг и тело. Как ощущения влияют на наши чувства и эмоции
  Мозг и тело. Как ощущения влияют на наши чувства и эмоции
  Код: 1878
  Книга будет интересна всем, кто стремится к гармонии физической, психической и интеллектуальной сторон своей жизни, кто хочет сохранить здоровье тела и ясность мысли на долгие годы.​

  190 грн.

 • Теория и технология решения психологических проблем
  Теория и технология решения психологических проблем
  Код: 1877
  Пособие посвящено трем аспектам рассмотрения психологических проблем: общему теоретическому подходу; конкретносредовому подходу; частным моделям, методам и стратегиям решения психологических проблем.

  120 грн.

 • Уверенность в себе. Как повысить самооценку, преодолеть страхи и сомнения
  Уверенность в себе. Как повысить самооценку, преодолеть страхи и сомнения
  Код: 1876
  «Все не так, как кажется!» – вслед за кэрролловской Алисой воскликнет читатель этой книги. И будет прав. Психолог и университетский преподаватель Томас Чаморро-Премузик предлагает свежий взгляд на старую проблему преодоления неуверенности в себе и своих силах. Автор убедительно разоблачает заносчивую самоуверенность, которую общество пытается навязать в качестве эталона, и последовательно истолковывает все сомнения своих менее уверенных в себе читателей в их пользу.

  170 грн.

 • Експериментальна психологія
  Експериментальна психологія
  Код: 1875
  ​Підручник містить матеріали стандартного курсу «Експериментальна психологія» для психологічних факультетів університетів. У ньому викладено методологічні засади психологічного дослідження, етапи становлення експериментального методу в психології, наведена класифікація і характеристика емпіричних методів психологічних досліджень, проаналізовані три основні дослідницькі парадигми — дескриптивна, кореляційна, маніпу- лятивна.

  235 грн.

 • Етика ділового спілкування
  Етика ділового спілкування
  Код: 1874
  Основ психології та етики спілкування у сфері управління, ділових відно! син, наукової організації праці. Широко висвітлені питання спілкування як соціального феномену, функцій спілкування, значення невербального спілкування в ділових стосунках, форм та стилів ділового спілкування, вимог до сучасного керівника, стилів управління, службового етикету, морально!етичних проблем особистості.

  190 грн.

 • Етика та естетика
  Етика та естетика
  Код: 1873
  Дисципліни «Етика та естетика», яка викладається як вибіркова. Матеріал подається з позицій сучасних концепцій етики та естетики у відповідності з навчальною програмою курсу.

  215 грн.

 • Как исцелиться от психологических травм: фобии, утраты, разочарования
  Как исцелиться от психологических травм: фобии, утраты, разочарования
  Код: 1872
  В третьем издании книги автор в доступной форме рассказывает о методе, который позволил тысячам пациентов избавиться от последствий психологических травм. Книга снабжена подробными примерами излечения разнообразных фобий - от страха перед полетами до страха внезапной смерти, а также успешной работы, при переживаниях разочарования, предательства, измены, утраты близкого человека и др.

  135 грн.

 • Мам, я сам! Як допомогти дитині вирости самостійним
  Мам, я сам! Як допомогти дитині вирости самостійним
  Код: 1871
  Автор цієї книги рішуче взялася допомогти втомленим батькам виправити ситуацію, даючи чіткі і прості рекомендації, як підготувати малят і підлітків до реального життя.​

  320 грн.

 • Чому я відволікаюсь. Як розпізнати синдром дефіциту уваги дорослих і дітей та що з ним робити
  Чому я відволікаюсь. Як розпізнати синдром дефіциту уваги дорослих і дітей та що з ним робити
  Код: 1870
  Едвард Хелловелл — всесвітньо визнаний експерт по синдрому дефіциту уваги і Джон Рейт — практикуючий психіатр — ретельно переробили і доповнили актуальною медичною інформацією свою книгу-бестселер, сумарний тираж якої перевищив 2 мільйони примірників. Через живі історії і приклади своїх пацієнтів (як дітей, так і дорослих) вони досліджують різні форми СДУГ (синдрому дефіциту уваги і гіперактивності) — від власне гіперактивності до мрійливості.

  335 грн.

 • Коли ваша дитина зводить вас з розуму. Практична психологія
  Коли ваша дитина зводить вас з розуму. Практична психологія
  Код: 1869
  В книзі подано аналіз типових конфліктних ситуацій, які виникають практично в кожній родині, вона допоможе батькам точно і швидко встановити причини нега- тивної поведінки дитини, дасть змогу зрозуміти і засвоїти психологічні рекомендації по вихованню дітей.

  115 грн.

 • Як справлятися з гнівом дитини. Практична психологія
  Як справлятися з гнівом дитини. Практична психологія
  Код: 1868
  У цій книзі ми розглянемо деякі суттєві характеристики гніву, а також способи його вираження. Ми також поговоримо про різні етапи життя на- ших дітей і про форми вираження гніву на кожному етапі.

  150 грн.

 • Як правильно вчити дитину розмовляти. Практична психологія
  Як правильно вчити дитину розмовляти. Практична психологія
  Код: 1867
  Ця книга адресована як спеціалістам-логопедам, так і неспеціалістам (батькам та вихователям). В книзі наведено розвиток мовлення дітей починаючи від народження.

  165 грн.

 • Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків
  Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків
  Код: 1866
  ​В книзі зібрано матеріали, які допоможуть молодим батькам у вихованні та розвитку дитини в перші три роки життя. Книга рекомендується для широкого кола читачів, батьків та педагогів.​

  170 грн.

 • Общий психологический практикум
  Общий психологический практикум
  Код: 1865
  Практикум содержит разнообразный психологический материал, позволяющий постичь закономерности человеческой психики, познать себя и то, что определяется как сущность человека, личности, субъекта социальной и профессиональной деятельности.

  275 грн.

 • Покарання марні. Як виховувати, не попадаючи в пастку емоцій
  Покарання марні. Як виховувати, не попадаючи в пастку емоцій
  Код: 1864
  У цій книзі ви знайдете практичні поради про те, як побудувати спілкування з підлітками та дітьми шкільного та дошкільного віку з урахуванням особливостей їх психології і як навчитися тримати себе в руках, коли, здавалося б, ніяких сил вже не залишилося. Книга буде корисна батькам дітей різного віку.

  330 грн.

 • Общий психологический практикум
  Общий психологический практикум
  Код: 1863
  Общий психологический практикум отвечает сегодняшним подходам и конструктивным решениям в психологии. Он составлен с учетом позитивных системных пониманий предмета психологии в классическом русле, а также современных требований к изложению информации.

  325 грн.

 • Найкращий тато! Як залишатися в серці дитини, коли працюєш з ранку до вечора
  Найкращий тато! Як залишатися в серці дитини, коли працюєш з ранку до вечора
  Код: 1862
  Продовження серії «Японські батьки». Бути сучасним чоловіком нелегко, а татом — ще складніше! У цій книзі зібрані прості та ефективні поради для тих, хто насилу поєднує кар’єру і батьківство.

  120 грн.

 • Кодекс заможних. Живи як 1% населення в світі
  Кодекс заможних. Живи як 1% населення в світі
  Код: 1861
  Ця книга — квінтесенція правил життя успішних людей, після прочитання яких ви усвідомлюєте: немає значення, в якому місті чи сім’ї ви народилися, яку освіту отримали, все залежить тільки від вас, отримаєте ви все що хочете чи залишитеся на задвірках життя.

  245 грн.

 • Психология разрушения
  Психология разрушения
  Код: 1860
  В монографии представлены результаты анализа основных принципов, средств, методов и правил, накопленных в психологической науке и практике по изучению двух дихотомически взаимосвязанных психологических реальностей: психологии развития и психологии разрушения.

  140 грн.

 • Психология массового поведения
  Психология массового поведения
  Код: 1859
  Книга посвящена острой проблеме современного общества — психологии массового поведения людей, их мотивации в современном мире. Автор проводит анализ теоретических исследований по данной проблематике и рассматривает прикладные аспекты управления массовым поведением людей, исходя из современных тенденций и требований к правоохранительным органам — выполнять свои профессиональные обязанности в поддержании стабильности функционирования и развития общества.

  140 грн.

 • Психологія сексуальності
  Психологія сексуальності
  Код: 1858
  Посібник містить тлу- мачення основних дефініцій, що розкривають зміст курсу; знайомить з уявленнями про сексуальність сучасних психологів та класиків психології. Для студентів, магістрів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, фахівців з сексології, психології, практичних психологів.

  260 грн.

 • Психопати. Правдива розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття
  Психопати. Правдива розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття
  Код: 1857
  Доктор психології, нейронаук і права, професор Університету Нью- Мексико Кент Кіл розповідає про свою багаторічну роботу з психопатами – від безжальних серійних вбивць, яких він зустрічав за гратами, до дітей, в чиъй поведінці і рисах характеру проявилися тривожні сигнали цього майбутнього важкого розлади.

  250 грн.

 • Как есть меньше. Преодолеваем пищевую зависимость
  Как есть меньше. Преодолеваем пищевую зависимость
  Код: 1856
  Эта книга поможет вам преодолеть пищевую зависимость, как бы она ни проявлялась. Вы сможете развить контроль над своими пищевыми привычками, сбросить вес и удерживать его на стабильном уровне.

  190 грн.

 • Роль батька в психічному розвитку дитини. Практична психологія
  Роль батька в психічному розвитку дитини. Практична психологія
  Код: 1855
  Пропонована книга — перший у вітчизняній психологічній літературі систематичний виклад факторів впливу особистості батька і його образу на психічний розвиток, описаний в рамках основних психологічних кон- цепцій і виявлений в сучасних дослідженнях.

  75 грн.

 • Розвиток розумової діяльності дітей дошкільного віку
  Розвиток розумової діяльності дітей дошкільного віку
  Код: 1854
  У посібнику розкриваються загальні питання організації розумової діяльності дітей дошкільного віку: розвиток розумових дій і розумових здібностей, особливості розвиваючого, проблемного навчання і його методів, значення і місце активних методів організації розумової діяльності в педагогічній роботі з дітьми, розкривається технологія використання активних засобів навчання — інтелектуальних ігор та пізнавальних казок. Книга рекомендується як для педагогів так і для батьків.

  160 грн.

 • Развитие мозга. Как читать быстрее, запоминать лучше и добиваться больших целей
  Развитие мозга. Как читать быстрее, запоминать лучше и добиваться больших целей
  Код: 1853
  В книге Роджера Сайпа, тренера и консультанта в области самосовершенствования, вы найдете целый арсенал идей, стратегий и конкретных методик, которые помогут вам лучше запоминать, более разумно читать и бить рекорды в любой области.

  180 грн.

 • Не годуйте мавпу! Як вийти із замкнутого кола неспокою та тривоги
  Не годуйте мавпу! Як вийти із замкнутого кола неспокою та тривоги
  Код: 1852
  Я знаю, як перемогти будь-який страх і зняти стрес. Скажете, смілива заява? Я терапевт, що спеціалізується на лікуванні тривожних розладів ось уже 20 років. До того ж я ніколи не була щасливим власником спокійної нервової системи. Незабаром я зрозуміла: треба змінювати не причину страхів, а мою реакцію на них.

  150 грн.

 • Теория игр. Искусство стратегического мышления в бизнесе и жизни
  Теория игр. Искусство стратегического мышления в бизнесе и жизни
  Код: 1851
  Это книга для тех, кто хочет добиться большего в бизнесе и жизни, используя научно доказанные стратегии. И для тех, кто увлекается математикой и теорией игр и хочет больше узнать о прикладных аспектах этой науки

  300 грн.

 • Управление эмоциями. Создание гармоничных отношений
  Управление эмоциями. Создание гармоничных отношений
  Код: 1850
  Прочитав эту книгу, вам сразу же захочется сделать свою жизнь проще и удобнее.

  160 грн.