+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство Vivat

 • Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху
  Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху
  Код: 2799
  Ви не можете контролювати все, що відбувається навколо, але в будь-якому віці можете жити так, як забажаєте. Для цього потрібен лише план. Тож почніть обмірковувати його просто зараз.

  250 грн.

 • Гість на Різдво
  Гість на Різдво
  Код: 2343
  ​Ох, що це так яскраво засяяло там, удалині? Можливо, це різдвяна зірка принесла добру звістку? Чи хтось добрий з усміхненими очима простує до вашого дому, щоб розділити святкову вечерю? У різдвяну ніч стаються дива. Про це знає ведмедик, що жив самотиною в чужому лісі, але так хотів, щоб до нього на свято завітали всі звірята. Знає про це і маленький зайчик Вухань, який у пошуках різдвяного сяйва оббіг усіх своїх друзів. Дізнаєтесь про це і ви, коли прочитаєте ці навдивовижу світлі й зворушливі історії.

  145 грн.

 • Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР
  Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР
  Код: 2247
  У книжці вміщено архівні документи зі справи Василя Стуса (протоколи обшуків, допитів, листи, статті і т. д.), фотографії, статті Вахтанга Кіпіані, а також відомих дисидентів — Василя Овсієнка, Леоніда Бородіна. Додано останні прижиттєві нотатки Стуса — «З таборового зошита», таємно передані з табору на волю. Передмова Вахтанга Кіпіані.

  260 грн.

 • Фактор Черчилля Як одна людина змінила історію
  Фактор Черчилля Як одна людина змінила історію
  Код: 2074
  Автор показав на сторінках книги те, як геній Черчилля формував світову політику. Вінстон Черчилль зображений як незрівнянний стратег, надзвичайно смілива, відважна людина, красномовна та глибоко гуманна особистість. Це був один із найкращих ораторів усіх часів: його афоризми та висловлювання увійшли в історію та цитуються мільйонами донині. Ця книга не лише про те, як Черчилль визначив місце Великої Британії у Другій світовій війні та не дав країні піддатися агресору. Книга також про особистість Вінстона як простої людини зі своїм життям та проблемами, які траплялися на шляху.

  230 грн.

 • Книга про здорову вагітність
  Книга про здорову вагітність
  Код: 2004
  У «Книзі про здорову вагітність» автори зібрали найсвіжішу та найавторитетнішу інформацію, завдяки якій ви насолоджуватиметеся вагітністю й народите здорову дитину. З цієї книжки дбайливі батьки завчасно дізнаються про одинадцять правил планування вагітності, перших симптомах гормональних змін, найкращих харчових продуктів для майбутніх мам, вітамінних добавках, корисних фізичних вправах та спеціально розроблених комплексів тренувань, режиму сну, формування дитячих здібностей ще в утробі, а також отримають лайфхаки щодо блокування стресу й нервових сплесків. Консультації у форматі «місяць за місяцем», у яких описано все, що чекає на жінку під час виношування дитини, допоможуть ретельно підготуватися до майбутніх здорових пологів.

  398 грн.

 • Сім щасливих днів
  Сім щасливих днів
  Код: 1757
  ​Сара тільки-но розлучилася, і доля одразу звела її з Едді. Спонтанне знайомство переросло в щире та сильне почуття, яке стало взаємним. Здається, таке трапляється лише в мелодрамах. Дивовижний тиждень разом, обіцянки та плани на спільне майбутнє. Хепіенд? Прощання перед відпусткою і, як гадала Сара, коротка розлука. Едді обіцяв потелефонувати з аеропорту. День, другий, тиждень — дзвінка немає. Кинув, захворів, загинув — Сара перебрала всі ймовірні варіанти. Друзі радили забути. Але кохання неможливо видалити із серця, як номер з телефона. Жінка береться шукати правду. Але є речі, про які ліпше не знати. Особливо про тих, кого ми любимо.

  195 грн.

 • Любий Джоне...
  Любий Джоне...
  Код: 1749
  Джон завжди скептично ставився до свого життя й ніколи не сподівався, що з ним може статися щось особливе. Не маючи планів на майбутнє, він подається на військову службу. Хлопець не знає, чого ще прагнути, і без ентузіазму повертається у відпустку до рідного містечка, де на нього чекає лише завжди мовчазний і заглиблений у себе батько. Утім усе блискавично змінюється, коли одного вечора Джон знайомиться на пляжі з неймовірною дівчиною на ім’я Саванна. Кохання, у яке він не вірив, накочується потужною хвилею й перевертає увесь його світ. Але чи витримає воно випробування часом і відстанню?..

  140 грн.

 • Дозвіл на зраду
  Дозвіл на зраду
  Код: 1747
  ​Ох уже ці маленькі містечка, де всі про кожного все знають. Чули про мільярдера Ґордона Аллена? Його супутниця життя — колишня офіціантка та ще й молодша від нього на сорок років. Та це нічого. Ліпше, аніж чутки про шкільного вчителя, який захотів стати жінкою. Бідолашна його дружина. До речі, щодо шлюбу… Знаєте, що Овен та Люсі тепер перебувають у «відкритому шлюбі»? О, так. Тепер вони півроку можуть спати з ким завгодно. Такий собі «дозвіл на зраду». Головна умова — не закохуватись. І в жодному разі не обирати коханцями мешканців містечка. Бо тут усі про всіх усе знають. Цікаво, чим це може закінчитись…

  175 грн.

 • Якщо з дитиною складно
  Якщо з дитиною складно
  Код: 1744
  ​Нова книжка відомої сімейної психологині, авторки бестселерів «Що робити, коли...» і «Таємна опора…» відповідає на одвічні запитання батьків про особливості виховання дітей. Дуже часто виявляється, що саме незгоди у взаєминах змушують дитину поводитися не найкращим чином, а батьків — дратуватись і вдаватись у відчай. Дорослі не розуміють потреб і захоплень власних дітей, а діти не слухаються, нехтують правилами і брешуть.

  95 грн.

 • Дружина між нами
  Дружина між нами
  Код: 1739
  ​Сюжет роману шокує. Спочатку ви подумаєте, що читаєте про ревниву і вічно п’яну колишню дружину. Гадатимете, що вона одержима своєю заміною — красивою молодою жінкою, яка має намір одружитися з ідеальним чоловіком. Припустите, що бачите всі лінії між кутами цього любовного трикутника. Подумайте ще раз. І подивіться уважніше. Авторки розкриють_x000D_ перед вами найпотаємніші секрети ідеального шлюбу та небезпечні істини,які ми ігноруємо в ім’я любові.

  195 грн.

 • Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння
  Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння
  Код: 1733
  ​Шукаєте сюжет для нової книжки? Будьте обережні! Не відповідайте на листи незнайомців із острова Ґернсі. І ліпше не радьте їм хороші книжкові крамниці в повоєнному Лондоні. Оминайте цю тему. Бо ризикуєте дізнатися про «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Виникне безліч запитань. І ви напишете листа у відповідь… Почнеться листування. Життя перевернеться догори дриґом. Ви з головою поринете в карколомні пригоди.

  175 грн.

 • Наша малышка. Первые достижения и рекорды крохи
  Наша малышка. Первые достижения и рекорды крохи
  Код: 1654
  ​Появление малышки - это самое трогательное и долгожданное событие в семье. Разве вы не хотели бы запечатлеть его навсегда? В этом вам поможет альбом.Только представьте, как спустя несколько лет вы всей семьей будете пересматривать снимки - первый день дома и первое купание дочери, ее первый Новый год и первые успехи…

  132 грн.

 • Красное, белое и немного розового. Азбука винного "чайника"
  Красное, белое и немного розового. Азбука винного "чайника"
  Код: 1446
  ​Автор приглашает в увлекательное путешествие в пространстве и времени по винным регионам Старого и Нового света. Вы посетите Францию ​​и Италию, Испанию и Германию, Аргентину и Чили, Австралию и Новую Зеландию, познакомитесь с личностями, которые навсегда вписали свои имена в историю виноделия, научитесь правильно читать винные этикетки и легко овладеете сложной винной терминологией. Вon voyage, дамы и господа! И обязательно возьмите с собой бокал, чтобы в полной мере насладиться вкусом и ароматом красного, белого и розового!

  400 грн.

 • Остання камелія
  Остання камелія
  Код: 945
  Англія, 1940 рік. Останній у всьому світі екземпляр камелії сорту «міддлберійська рожева» росте на території сільського маєтку в Англії. Американка Флора напередодні Другої світової війни укладає угоду зі злодієм. Її завдання — проникнути в маєток і відшукати камелію. Шлях до цієї мети виявляється сповненим одночасно радості й страху…

  155 грн.

 • Ожинова зима
  Ожинова зима
  Код: 944
  ​Сіеттл, 1933. Самотня мати Віра Рей цілує свого трирічного сина Даніеля, вкладає спати й вирушає на роботу в нічну зміну в місцевий готель. Вона повертається, щоб виявити, що травнева хуртовина вкрила місто снігом, а її хлопчик зник. На замерзлій вулиці Віра знаходить його улюбленого іграшкового ведмедика, а сніг замітає будь-які сліди її сина чи злочинця.

  130 грн.

 • Фіалки в березні
  Фіалки в березні
  Код: 942
  Успішна молода письменниця Емілі Вілсон вирушає з Нью-Йорка на острів Бейнбридж, щоб навідати двоюрідну бабусю Бі. Дівчина пережила розлучення та творчу кризу, тож сподівається, що за межами мегаполісу зуміє опанувати свої думки й почуття. Однак життя на березі океану вже не таке безтурботне, яким здавалося в дитинстві під час канікул. Деякі мешканці острова неначе перебувають у мовчазній змові. Емілі захоплюється новим знайомим Джеком, але бабуся Бі всіляко виказує щодо цього невдоволення.

  170 грн.

 • -16%
  Оголена для тебе
  Оголена для тебе
  Код: 880
  Єва Тремелл оселяється в Нью-Йорку. Шалений ритм нового міста змушує швидко призвичаїтися до нового помешкання, нової роботи та нових друзів. А ще на її життєвому обрії виникає новий хлопець. Вродливий і заможний, сміливий і сексуальний, Ґідеон Кросс — завидний наречений і мрія будь-якої жінки. Однак найпалкіші почуття, шалена пристрасть і відкритість до експериментів іще не є запорукою міцних стосунків.

  185 грн.

  155 грн.

 • Запит на дружбу
  Запит на дружбу
  Код: 783
  ​Це почалося ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. А потім трапилося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати. Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією…

  205 грн.

 • Кімната
  Кімната
  Код: 778
  ​Усе своє життя п’ятирічний Джек провів у Кімнаті. Для нього це цілий світ; там він народився й виріс, там він грає зі своєю Ма, читає книжки, дивиться телевізор. Кімната — справжній дім для Джека, але для його Ма — це в’язниця, де протягом семи років її тримає викрадач Старий Нік. Коли він навідується до них, жінка ховає сина в шафу. І от, коли Джекові виповнилося п’ять років, мати наважується розповісти йому правду і здійснити зухвалий план втечі…

  150 грн.

 • Будинок на вулиці Тредд
  Будинок на вулиці Тредд
  Код: 777
  Успішна ріелторка Мелані — амбітна кар’єристка, неприступна для чоловіків, у якої непрості стосунки з батьком. Вона має здатність бачити істот з паралельного світу, але весь час це заперечує. Її не цікавлять старі будинки, що зберігають історії. Та вона й гадки не мала, що успадкує такий від клієнта, якого бачила лише раз.

  195 грн.

Vivat

Харьковское издательство “Vivat” начало свою деятельность в 2013 году после слияния трёх местных книгоиздателей: “Pelican”, “Виват” и “Аргумент Принт”. В этом же году был создан интернет-магазин. За несколько лет работы “Vivat” вошёл в тройку крупнейших издательств Украины, где и остаётся сейчас.

Ежегодно издательство выпускает более 400 новых книг, а суммарные тиражи превышают 2,5 миллиона экземпляров. За недолгое время работы команда смогла выпустить больше тысячи книг!

Книги “Vivat” есть не только в Украине, но Китае, Америке, Британии и странах Европы. Книги издаются на украинском, русском и английском языках. Таким образом издательство “Vivat” знакомит с лучшими произведениями огромное число читателей по всему миру. Более тысячи торговых партнёров и налаженная логистическая сеть позволяют в течение нескольких рабочих дней доставить книги по всей Украине и странам ближнего зарубежья.

Ассортимент издательства “Vivat”

В издательстве три основных направления:

 1. детская литература (сказки, рассказы, познавательные и развивающие книги);
 2. художественная (современная и классическая проза украинских и зарубежных авторов);
 3. non-fiction.

Огромной популярностью у украинских читателей пользуются произведения таких авторов, как:

 • Вахтанг Кипиани;
 • Борис Джонсон;
 • Сара Джио;
 • Светлана Алексиевич;
 • Джон Маккейн;
 • Людмила Петрановская

и других.

Издательство “Vivat” использует инновационные технологии и самые качественные материалы при издании книг. Благодаря этому книги приятно держать в руках: лучшая бумага, плотная обложка, красочные иллюстрации.

Неиздательская деятельность

Интернет-магазин издательства “Vivat” также предлагает посетителям сайте книги и других издательств. Удобный интерфейс, накопительная система скидок и постоянные акции — огромный плюс для всех книголюбов. Также на сайте есть блог, где регулярно публикуются “книжные” новости, отрывки бестселлеров и интервью с писателями.

“Vivat” ежегодно устраивает несколько сотен мероприятий для своих поклонников, а также принимает участие во всеукраинских и даже международных выставках и ярмарках.

Жители Харькова и Львова имеют прекрасную возможность — посещать фирменные магазины издательства “Vivat”. Надеемся, что в скором времени и в других крупных городах украины появятся фирменные магазины.

Судебные разбирательства

Летом 2020 года одиозный Виктор Медвечук подал иск против Вахтанга Кипиани и издательства “Vivat” по поводу книги “Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР”. Под открытым письмом к уполномоченному по правам человека Украины подписалось более сотни писателей, журналистов и общественных деятелей, призывая не допустить политического влияния на решение суда. По состоянию на сентябрь 2020 года суд не вынес никакого решения.

Мы верим в верховенство права и надеемся, что суд вынесет непредвзятое решение по этому делу. Желаем издательству “Vivat” и дальше радовать читателей всего мира качественными и интересными книгами.