+38 (096) 355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Издательство "Рідна мова"

Код: 3256
Кожна казка - цікава, захоплива і трохи повчальна, адже Добро завжди перемагає Зло, а справжні герої знаходять щастя.

350 грн.

Марк Твен
Код: 3253
​Немає, мабуть, знаменитішого роману за роман Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра», що його залюбки читають уже майже півтора століття діти й дорослі.

250 грн.

Памела Ліндон Треверс
Код: 3252
Казкові повісті про дивовижні пригоди суворої, але справедливої няні Мері Поппінс та її непосидючих вихованців.

330 грн.

Джеймс Кейн
Код: 3251
Яка любов у Френка й Кори? Вони вбили людину — заради кохання, чи будучи злочинцями за своєю природою? Їхні стосунки — це вогонь, жага, кров і зрада…

125 грн.

Себастьян Жапризо
Код: 3250
Сюжет роману так карколомно закручений, що годі відірватися від книжки. Вона заворожує й не відпускає ні на мить, як аромат паморочливих чоловічих парфумів з велемовною назвою «Пастка для Попелюшки», яким насичений увесь роман…

150 грн.

Войтек Мілошевський
Код: 3249
​Сучасна Польща. Роман, колишній солдат спецслужб і учасник багатьох закордонних місій. Данута, яка обожнює розкіш, багато працює і повністю залежить від батька-тирана. Міхал – безробітний учитель історії з дружиною і двома дітьми. Цих героїв нічого не поєднує, допоки в їхній країні не вибухає війна.

200 грн.

Януш Леон Вишневський
Код: 3248
​«Самотність у Мережі» — це історія віртуального кохання, що стала реальністю.

250 грн.

Джеймс Бовен
Код: 3247
​Історія незвичайної дружби вуличного кота Боба та лондонського вуличного музиканта Джеймса підкорила серця людей у всьому світі. Книга «Вуличний кіт на ім'я Боб», написана самим Джеймсом Бовеном, стала бестселером, який незабаром був екранізований. Але їх історія ще не закінчена...

125 грн.

Та-Нагаси Коутс
Код: 3245
Якщо Ваканда хоче вижити, то їй доведеться адаптуватися. Та чи зможе її монарх, наступник довгого роду Чорних Пантер, пережити необхідні зміни? Важка та голова, на якій корона!

251 грн.

Джеф Леб
Код: 3243
Стів Роджерс вирваний зі свого часу, і найважче він переживає розлуку зі своїм найкращим другом. Капітану Америці бракує простої чорно-білої моралі Другої світової війни... і Бакі Барнса.

251 грн.

Джеф Леб, Тим Сэйл
Код: 3242
​До того, як світ дізнався що Брюс Беннер — Галк. До того, як Брюс зізнався в коханні Бетті Росс. До того як Галк став зеленим… був Галк — сірий.

250 грн.

Женевьева Юрье
Код: 2495
В одній кролячій родині підростають милі, але дуже непосудючі кроленятка - четвірка синів і донечка. Вони й на мить не вгамовуються й раз у раз потрапляють у дивовижні пригоди. Якщо ти ще не познайомився із цією надзвичайною сімейкою - мерщій розгортай книжку. На тебе очікують неймовірні історії!

350 грн.

Женевьева Юрье
Код: 461
В одній кролячій родині підростають милі, але дуже непосидючі кроленятка - четверо синів і донечка. Вони й на мить не вгомоняться й раз у раз потрапляють у дивовижні пригоди.

320 грн.

Антуан де Сент-Экзюпери
Код: 3255
Ця книжка — справжній шедевр видатного французького письменника, поета й мислителя, пілота і вченого, конструктора й винахідника, людини-легенди Антуана де Сент-Екзюпері (1900–1944), якого один із його вчителів назвав «воістину універсальним талантом».

99 грн.

Ожидается
Астрід Ліндгрен
Код: 3254
До збірки ввійшли казки двох книжок авторки: «Домовичок Нільс Карлсон» і «Сонячна Галявина». Ці короткі, але напрочуд правдиві та щемливі історії живлять розум, розвивають душу і збагачують серце добротою! Прочитайте — і ви переконаєтесь, що справжня дружба і безкорислива любов долають усі перешкоди і завжди перемагають зло!

250 грн.

Ожидается
Джеймс Бовен
Код: 3246
Два випадкові знайомі — вуличний музикант Джеймс і вуличний рудий кіт Боб — стають друзями на все життя і дарують один одному надію на щастя…

150 грн.

Ожидается
Джеймс Бовен
Код: 2282
​Многие поколения детей воспитаны на народной сказке - самой простой для восприятия, но в то же время обладающей такой глубокой жизненной мудростью. Приглашаем взрослых и детей совершить увлекательное путешествие в чудесный мир народной сказки.

300 грн.

250 грн.

Ожидается
Сесилия Ахерн
Код: 2081
​Романтика незнищенна. Дарма, що надворі ХХІ сторіччя. Люди так само радіють, сумують, закохуються. Так само пишуть одне одному листи. Нехай тепер здебільшого електронні! Що з того? І так само западає дивовижна тиша, коли два закохані серця починають битися в унісон. Про все це, а найперше про вірну дружбу довжиною в життя між Роузі Дюнн та Алексом Стюартом читайте в захопливому романі Сесілії Ахерн.

218 грн.

Ожидается
Рідна мова
Рідна мова


Издательство “Рідна мова” основано в 2003 году в Киеве. До 2015 года издательство занималось выпуском художественной литературы для детей и взрослых, но без особого успеха. Начиная с 2016 года у издательства “Рідна мова” начался этап бурного развития: появилось несколько серий мировых бестселлеров для детей и подростков, а в 2017 году издательство получило эксклюзивные права на печать комиксов DC на украинском языке. Также ему принадлежат эксклюзивные права на издание на украинском языке произведений таких авторов, как:

  • Астрид Линдгрен;
  • Памела Трэверс;
  • Энтони Берджесс

и других.

Сегодня издательство “Рідна мова” выпускает художественную и нон-фикшн литературу, книги для детей и подростков на украинском и русском языках.

Contact details:

Страна: Украина
Postal code: 04050
Улица: ул. Ю. Ильенко, 12
Город: Киев
Сайт: https://ridna-mova.com/
Telephone: 050-346-55-77
E-mail: ua.ridna.mova@gmail.com

Registration information:

EDRPOU: 32493753
Vat ID: 324937526590

About company:

Legal name: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІДНА МОВА"

Brand: Рідна мова

Founding date: 21.04.2003