+38 (096) 355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Издательство "Book Chef"

Андрій Шляхов
Код: 6935
​Хімія — чарівна наука. Без будь-якого перебільшення чарівна, оскільки вона вивчає перетворення одних речовин в інші. Хімію прийнято вважати наукою складної, важкою для розуміння, що вимагає старанної зубріння, хоча насправді це не так. Хімія гранично логічна. У ній все відбувається в повній відповідності законам. Якщо знати правила, то зубрити нічого не буде потрібно. Розуміти треба.

190 грн.

Нет фото
Арчі. Том 3
Марк Уэйд
Код: 6929
​ВІТАЄМО В НОВОМУ РІВЕРДЕЙЛІ! Улюблений Підліток Америки, Арчі Ендрюс, відроджується на сторінках цього графічного роману, що об’єднує перші шість випусків серії, про яку говорять усі.

190 грн.

Нет фото
Арчі. Том 2
Марк Уэйд
Код: 6928
​ВІТАЄМО В НОВОМУ РІВЕРДЕЙЛІ! Улюблений Підліток Америки, Арчі Ендрюс, відроджується на сторінках цього графічного роману, що об’єднує перші шість випусків серії, про яку говорять усі.

190 грн.

Нет фото
Арчі. Том 1
Марк Уэйд
Код: 6927
ВІТАЄМО В НОВОМУ РІВЕРДЕЙЛІ! Улюблений Підліток Америки, Арчі Ендрюс, відроджується на сторінках цього графічного роману, що об’єднує перші шість випусків серії, про яку говорять усі.

190 грн.

Баррі Левер
Код: 6913
​У книжці наведено огляд історії філософії від початків до здобутків нашого часу, окреслено експеримент «мозку в колбі», якій наштовхнув до створення фільму «Матриця», означено поняття зомбі-близнюків, буття і ніщо, наведені приклади парадокса Зенона й деконструкції Дерріди, а також окреслено віхи біографії знаних мислителів людства і наслідки впливу їхніх міркувань на розвиток ментальності народів і свідомості людини.

250 грн.

Крістіан Джарретт
Код: 6912
У книжці легко й просто описано внутрішню роботу мозку людини, окреслено наукову діяльність і здобутки корифеїв психологічних досліджень, наведено віхи їхньої біографії на наслідки відкриттів для розвитку й збагачення фахової і світової культури.

250 грн.

Пол Парсонс
Код: 6911
​У книзі наведено огляд і ґенезу основних питань щодо походження і структури Всесвіту та законів і фізичних явищ, які підтримують його існування; щодо будови Землі й походження людини, особливості її психофізіології й уміння оперувати інтелектом. У книзі наведено термінологічно-понятійний апарат відповідних напрямків науки, а також віхи життя і діяльності найвизначніших діячів, які долучилися до становлення й розвитку цих наук.

250 грн.

Дональд Маррон
Код: 6910
​У книзі наведено огляд і ґенезу основних напрямків і теорій економіки, термінологічно-понятійний апарат цієї науки, а також віхи життя і діяльності найвизначніших діячів, які долучилися до становлення й розвитку цієї науки. Для широкого загалу й усіх, хто цікавиться науковою думкою і прагне розширити й поглибити свій кругозір.

250 грн.

Юваль Ной Харари
Код: 6908
​Ця коротка історія людства — не традиційний хронологічний перелік подій і правителів, який бачимо в багатьох підручниках і науково-популярних виданнях. Ювал Ной Харарі поступово розкриває перед читачем, яким чином Homo sapiens із невидатного виду мавп став Людиною і досяг сучасних вершин економічного, технологічного та інтелектуального розвитку.

270 грн.

Наташа Мишина
Код: 6896
Эта книга о том, чего ждать, когда ожидаешь ребёнка, и что делать, если твои ожидания не совпали с реальностью. А они часто не совпадают, уж я точно знаю. Если вы мама — эта книга для вас. Потому что она вас повеселит.

240 грн.

Магнус Мист
Код: 6894
​Третя книга з серії «Маленька зла книжка». Ще більш цікавий квест та страшні (і страшенно захопливі) історії, які вона розповідає читачу.

130 грн.

Магнус Мист
Код: 6893
​Це друга книга з серії «Маленька зла книжка». Ще більш цікавий квест та страшні (і страшенно захопливі) історії, які вона розповідає читачу. В цьому виданні «Книжка» розповідає, що відкрила найбільшу у світі таємницю! І обіцяє, що це буде найжахливіше, що читачу колись доводилося читати! Хоча насправді, буде весело, яскраво і дуже незвично.

130 грн.

Джордж Оруэлл
Код: 6869
Легковпізнавані персонажі та події книги дають можливість поглянути на криваві та страшні сторінки історії нашої держави з нової точки зору, та отримати щеплення від ідей комунізму на багато поколінь вперед.

210 грн.

Холлі Вебб
Код: 6857
​Дівчинка Розі хоче заприятелювати з кошачим сімейством, яке мешкає на сусідській фермі. Проте господиня ферми продала свої володіння, на ділянці розпочали будівництво, а котів відловили й запроторили у притулок для тварин. Одначе маленьке кошенятко на ім’я Руданчик утікає від працівників притулку та ховається між руїнами ферми, чекаючи на порятунок.

85 грн.

Катя Брандіс
Код: 6849
​«Таємниця Голлі» — третя книга з серії-бестселера «Діти Лісу» про дивовижних підлітків, що вміють перетворюватися на звірів! У місті відбулася низка таємничих крадіжок. Злодій проникає навіть туди, куди звичайній людині ні за що не потрапити. Поки поліція розгублено розмірковує, юнак-пума Караґ і його друзі взялися за розслідування.

150 грн.

Катя Брандіс
Код: 6848
​На вигляд Караґ - звичайний школяр. Але ні за чим не примітною зовнішністю ховається дехто незвичайний. Наполовину людина, наполовину пума - ось хто насправді цей загадковий хлопець. Жити серед людей такому, як він, не завжди просто. Але, на щастя, одного разу Караґу випадає шанс поступити в унікальний навчальний заклад. "Кристал" - школа, де вчаться підлітки, що уміють перетворюватися на звірів.

150 грн.

Катя Брандіс
Код: 6847
Цього разу під загрозою опиниться той, хто особливо дорогий Караґу. Щоб врятувати близьку людину, хлопчикові-пумі знадобиться будь-яка допомога, навіть якщо вона виходить від Тікаані, його головної суперниці в школі ...

150 грн.

Бриндза Роберт
Код: 6838
​Її очі широко розплющені, губи напіввідкриті, ніби вона намагається щось сказати. Її мертве тіло вмерзнуло в кригу... Це не перший такий випадок. Коли хлоп'я виявляє тіло жінки під товстим шаром криги на озері в парку південної частини Лондона, детективку Еріку Фостер призначають очолити розслідування загадкового вбивства.

210 грн.

Сергій Товстенко
Код: 6831
​Маленьким дослідникам хочеться знати відповіді на всі на світі питання. А пізнання історії своєї країни, її прадавніх та легендарних місць назавжди запам’ятаються малюку, якщо це буде подано цікаво та нестандартно. В цьому випадку книга-дослідження пам’яток міста Харків стане справжньою знахідкою.

180 грн.

Сергій Товстенко
Код: 6830
​Маленьким дослідникам хочеться знати відповіді на всі на світі питання. А пізнання історії своєї країни, її прадавніх та легендарних місць назавжди запам’ятаються малюку, якщо це буде подано цікаво та нестандартно. В цьому випадку книга-дослідження пам’яток міста Одеса стане справжньою знахідкою.

180 грн.

Book Chef
Book Chef


“Book Chef” — украинское издательство, основанное в 2015 году в Киеве. Ассортимент довольно широкий:

  • детские сказки и рассказы;
  • подростковая литература;
  • мемуары великих людей;
  • бизнес-литература;
  • кулинария;
  • рукоделие;
  • научпоп;
  • воспитание детей

и другие жанры.

Стабильным спросом пользуются книги Холли Вебб, Юваля Ноя Харари, Дэна Брауна и Харуки Мураками. Также постоянно выходят новинки на русском и украинском языках.

Все книги издательства “Book Chef”отпечатаны на качественной бумаге, иллюстрации — сочные и чёткие. Также есть специальные подарочные издания, которые подойдут на подарок друзьям, родственникам и коллегам. Поскольку “Book Chef” — отечественное издательство, то и цены на книги радуют.

Contact details:

Страна: Украина
Postal code: 04073
Улица: Вербовая 17-а
Город: Киев
Сайт: https://bookchef.ua
Telephone: +380504048100
E-mail: corp@bookchef.ua

Registration information:

EDRPOU: 42514554
Tax ID: 425145526542

About company:

Legal name: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО "БУКШЕФ"

Brand: Book Chef

Founding date: 03.10.2018
Number of employees: 100