+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство Book Chef

 • Називай мене своїм ім’ям
  Називай мене своїм ім’ям
  Код: 2779
  Час робить нас сентиментальними. Напевно, зрештою саме він змушує нас страждати. Що більше криється в нашому минулому, то складніше виборсатися з нього й почати все з чистого аркуша.

  210 грн.

 • До дзену на шпильках. Як створити нове життя й справу мрії з нуля
  До дзену на шпильках. Як створити нове життя й справу мрії з нуля
  Код: 2778
  Єлизавета Бабанова - психологиня, письменниця, дружина підприємця, авторка 24 наукових публікацій і 15 освітніх програм для жінок. З 2012 року її блог допомагає сотням тисяч людей розкрити свої таланти, знайти улюблену справу і побудувати щасливі відносини.

  214 грн.

 • Що й коли їсти. Як знайти золоту середину між голодом і переїданням
  Що й коли їсти. Як знайти золоту середину між голодом і переїданням
  Код: 2775
  У своїй книзі Андрій Бєловєшкін, лікар, кандидат медичних наук, дослідник, спеціаліст у галузі здорового способу життя й культури здоров’я, ділиться своїми знаннями та досвідом, котрі допоможуть читачам оздоровитися.

  195 грн.

 • Монологи вагіни
  Монологи вагіни
  Код: 2773
  “Монологи вагіни” - остроумный, сострадательный и мудрый, удостоенный наград шедевр Ив Энслер, дает голос самым глубоким фантазиям, страхам, гневу и удовольствию, и призывает к миру, где все женщины в безопасности, равны, свободны и наслаждаются своими телами. Тот, кто прочтет книгу, никогда не будет смотреть на женское тело или думать о сексе так же, как делал это прежде.

  155 грн.

 • Чизкейк всередині. Книга третя. Десерти, які хочеться повторити!
  Чизкейк всередині. Книга третя. Десерти, які хочеться повторити!
  Код: 2761
  Ще більше рецептів і натхнення від художника-кондитера, книги якої стали супербестселерами. Це третя і заключна частина із серії книг «Чизкейк всередині».

  368 грн.

 • Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу
  Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу
  Код: 2654
  ​Якщо ви завжди хотіли знати більше про таку важливу галузь, як психологія, однак у вас ніколи не вистачало часу перечитати основні наукові праці, які формують найважливіші ідеї, — ця книга для вас. У кілька сотень сторінок автор умістив основні ідеї та концепції психології, викладені в 50 працях найвидатніших учених.

  250 грн.

 • Зі Сходу— до столу!
  Зі Сходу— до столу!
  Код: 2584
  ​​Це не просто книга рецептів, а втілення мрії скромної жінки, яка багато років готувала для своєї сім’ї й вивчала кухню різних народів. Зарема Хаджієва щедро ділиться старанно відібраними й перевіреними рецептами смачних і вишуканих страв, у яких можна відчути смак Сходу.

  380 грн.

 • #Selfmama. Лайфхаки для працюючої мами
  #Selfmama. Лайфхаки для працюючої мами
  Код: 2581
  ​Одним із найбільших страхів материнства в молодих і активних жінок є небажання випасти з робочого графіка, втратити навички, пригальмувати на кар’єрних сходинках. Однак насправді можна не боятися й не робити вибору між дитиною й роботою.

  140 грн.

 • Я. Елтон Джон
  Я. Елтон Джон
  Код: 2487
  ​Елтон Джон один з найлегендарніших музикантів за всю історію музики. Протягом багатьох десятиліть його пісні та альбоми займають провідні позиції в чартах по всьому світу. Перед вами його перша автобіографія, в якій він розповідає про все чесно і відкрито, як про хороші моменти, так і про погані.

  350 грн.

 • Жінки створені, щоб їх…
  Жінки створені, щоб їх…
  Код: 2208
  В'ячеслав Прах щедро ділиться з читачами своїм життєвим досвідом. Він підіймає важливі й часом незручні запитання. Ким є жінка для чоловіка — матір’ю, коханкою, музою, другом? Чи обов’язково жінці народжувати дітей? Чому дружини покидають чоловіків? Чому чоловіки зраджують своїх дружин? І як усе-таки збудувати міцні й гармонійні стосунки, що ґрунтуються на любові й довірі?

  165 грн.

 • Книга для дівчат. Посібник зі статевого дозрівання від Еллен та Ніни
  Книга для дівчат. Посібник зі статевого дозрівання від Еллен та Ніни
  Код: 2017
  У житті кожної дівчинки настає час, коли вона починає стрімко змінюватися. Змінюються її тіло, емоції, розум, навіть спосіб мислення. Як і чому це відбувається, розповідають авторки «Книги для дівчат».

  350 грн.

 • 280 дней вокруг света: история одной мечты. Том 1
  280 дней вокруг света: история одной мечты. Том 1
  Код: 1975
  ​Артемий Сурин – общественный деятель, путешественник и мечтатель. Автор идеи и основатель travel-сообщества ONE LIFE, которое объединило путешественников из многих стран мира и стало полноценным международным движением. После тяжелого жизненного кризиса и смерти отца Артемий решил совершить кругосветное путешествие. Ведь это была его детская мечта, которой он не мог изменить. Узнать, как живут, о чем мечтают люди на всех континентах нашей планеты, стало его целью. Героя ждал нелегкий путь по строгим правилам кругосветных путешествий от Британского Королевского географического общества: побывать на всех шести континентах Земли, пересечь все меридианы, все часовые пояса, дважды – экватор, три океана и более 40 стран.

  230 грн.

 • Недільна мудрість: осяяння, що змінюють життя
  Недільна мудрість: осяяння, що змінюють життя
  Код: 1571
  Опра Вінфрі зізнається, що "Задушевна неділя" - це саме те телевізійне шоу, для якого вона була народжена. До книжки увійшли теми з найзначиміших розмов між Опрою і кимось з найбільш шанованих ідейних лідерів, запрошених на передачу.

  280 грн.

 • Неприродні випадки. Нотатки судмедексперта в 34 розтинах
  Неприродні випадки. Нотатки судмедексперта в 34 розтинах
  Код: 1502
  Розтин — це не лише препарування тіла людини, а й дотик до її особистості, найпотаємнішої сутності та секретів, які стають відомими лише після смерті. Ричард Шеперд відверто розповідає про справжні причини загибелі принцеси Діани, подробиці бійні в Ганґерфорді, складнощі ідентифікації жертв терористичної атаки 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку та наслідки вибуху бомб на Балі. Кожен «розтин» — захоплива історія, що ґрунтується на реальних подіях, містить підтверджені факти й вражає.

  220 грн.

 • Пологи — просто. Вагітність, пологи, перші місяці життя малюка — про найважливіше в житті жінки
  Пологи — просто. Вагітність, пологи, перші місяці життя малюка — про найважливіше в житті жінки
  Код: 1347
  Ліза Мока — популярна інста-блоґер, яку читають понад 600 тисяч мам і тат, доула і мама п’ятьох дітей, — у цій книзі розповідає про найголовнішу подію в житті будь-якої жінки — появу на світ малюка. Усі найпередовіші знання про пологи — просто, з гумором і спиранням на досвід автора. Перші ознаки вагітності, труднощі й радощі вашого нового стану, підготовка до пологів, народження малюка і перші місяці життя сім’ї, яка збільшилася, — тут ви знайдете відповіді на всі питання. Ця книга для тих, хто чекає на пологи і мріє перетворити перший день народження малюка на свято.

  165 грн.

 • #неНумерологія. Аналіз особистості
  #неНумерологія. Аналіз особистості
  Код: 1337
  ​«неНумерологія» навчить вас бачити людей і розуміти їх: ви зможете дізнатися про людину 99% інформації за 2 хвилини! Бажаєте навчитися читати людей, мов розгорнуту книжку? Матриця незмінна від народження, проте лише від вас залежить, як скористатися потенціалом. Науковий підхід у нумерології дає змогу виявити свої та чужі слабкі місця, вдатися до певних технік і усунути чинники, що стоять на заваді щастю!

  220 грн.

 • Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю
  Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю
  Код: 1303
  Шимон Перес легко і з гумором відкриває душу, підсумовуючи свої здобутки і здобутки Ізраїлю в розвитку авіаційної й аерокосмічної сфер, мистецтві перемовин із європейськими й азійськими урядами, спробі подолати тероризм на Близькому Сході й у світі. Зусиллями цієї людини й постала Держава Ізраїль з найліпшою у світі медициною і кількістю стартапів, що перевищує їх число навіть у Кремнієвій долині. І хоч мрії й мають свою ціну, та все одно Перес чимдуж мріяв і вірив у чудо. І воно справдилося, бо дрібних мрій не буває.

  205 грн.

 • 21 урок для 21-го століття
  21 урок для 21-го століття
  Код: 1297
  ​Попередні книги Ювала Ноя Харарі вже сколихнули світ та стали справжніми бестселерами. Довгоочікувана праця автора «21 урок для 21 століття» змушує замислитись над питанням сьогодення. Автор пише про наш світ, який кожного дня стає складнішим для розуміння. Як нам боротися із епідемією фейкових новин? Чи зможемо захиститися від ядерних катастроф? Що зупинить тероризм? Які цивілізації домінують: Іслам, Захід чи Схід? Чи буде нова Світова війна? Основне завдання цієї книги - це залучення уваги читачів до постійних і дестабілізуючих змін, що відбуваються у світі. А також розвиток в кожному співчуття, життєстійкості і критичного мислення.

  210 грн.

 • -24%
  Дмитрий Дубилет. Бизнес на здравом смысле. 50 идей, как добиться своего
  Дмитрий Дубилет. Бизнес на здравом смысле. 50 идей, как добиться своего
  Код: 1021
  Дмитрий Дубилет — один из самых медийных, позитивных и эффективных предпринимателей в стране. Кажется, что все за что он берется, у него получается. Как он добивается своего? Ответ — в этой книге.

  250 грн.

  190 грн.

 • Пухнасточка і жах у сніговому полоні
  Пухнасточка і жах у сніговому полоні
  Код: 1013
  ​Елла дуже любить свою кішечку Пухнасточку і страшенно переймається тим, щоб вона знову десь не загубилася. Але ж Пухнасточці так подобається гуляти надворі, особливо, коли падає сніг і летять такі гарненькі сніжинки, з якими так весело гратися, та ще так багато цікавого можна знайти в зимовому засніженому садку. Аж раптом розпочалася заметіль, і Пухнасточка не може знайти дорогу додому. Чи коли-небудь зустрінеться Елла зі своїм кошенятком?

  64 грн.

Book Chef
Book Chef

“Book Chef” — украинское издательство, основанное в 2015 году в Киеве. Ассортимент довольно широкий:

 • детские сказки и рассказы;
 • подростковая литература;
 • мемуары великих людей;
 • бизнес-литература;
 • кулинария;
 • рукоделие;
 • научпоп;
 • воспитание детей

и другие жанры.

Стабильным спросом пользуются книги Холли Вебб, Юваля Ноя Харари, Дэна Брауна и Харуки Мураками. Также постоянно выходят новинки на русском и украинском языках.

Все книги издательства “Book Chef”отпечатаны на качественной бумаге, иллюстрации — сочные и чёткие. Также есть специальные подарочные издания, которые подойдут на подарок друзьям, родственникам и коллегам. Поскольку “Book Chef” — отечественное издательство, то и цены на книги радуют.