+38 (096) 355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Издательство "IPIO"

Код: 3544
У притчах прихований глибинний досвід поколінь. Це важливі базові знання, які має розуміти кожна дитина. Погодьтеся, що навчити ловити рибу набагато важливіше, ніж дати усе готове. Через притчі ви допоможете своїй дитині усвідомити правду і брехню, любов і байдужість, радість і гнів, важливість навчання та сміливість.

350 грн.

Код: 3543
​«Притчі для малят» – це тридцять казок-притч, кожна з яких несе певну добру ідею. День за днем слухаючи різні історії про пригоди людей і звірів, ваша дитина навчиться зіставляти добро і зло, хороших персонажів і поганих.

350 грн.

Ольга Опанасенко
Код: 3503
Як синові простого священника вдалося стати геніальним інженером? Які риси характеру йому в цьому допомогли? Як Тесла робив свої дивовижні винаходи? Що він іще знав про майбутнє? Про все це можна довідатися із захопливої біографії винахідника. Інженери на зразок Тесли народжуються раз на сторіччя. Їхні винаходи дивують і вражають. А їхній життєвий шлях надихає і мотивує жити активно, йти до мети та долати всі перешкоди.

255 грн.

Марія Рубан
Код: 3489
​Марія Примаченко – це книжка про любов. Любов до рідної землі, мистецтва, життя. Про незламний дух і неперевершений талант. Це історія про життя і творчість нашої славетної співвітчизниці.

255 грн.

Юлія Потерянко
Код: 3488
​Марія Кюрі – найзнаменитіша жінка-науковець XX століття. Вона отримала дві Нобелівські премії одразу в двох дисциплінах – фізиці та хімії.

215 грн.

Ирина Костюченко
Код: 3487
​«Залізна леді» — так прийнято називати жінок, які займають високі посади, відрізняються сильним характером і безкомпромісними рішеннями. Як виник цей термін, що став «другим ім’ям» однієї з найвпливовіших жінок у світі — Маргарет Тетчер. Ці та інші цікаві подробиці ви разом зі своїми дітьми дізнаєтеся з книжки про Маргарет Тетчер.

215 грн.

Ігор Панасов
Код: 3474
​Леонід Каденюк — звичайний хлопчик з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України.

215 грн.

Ігор Панасов, Марія Рубан
Код: 3472
Книжка-біографія «Кузьма Скрябін» розповість дитині історію музиканта від Бога.

215 грн.

Денис Бурховецкий
Код: 3470
​Корпоративная магия – это книга для тех, кто хочет сплотить свой коллектив и развить корпоративную культуру.

215 грн.

Юлия Боровик
Код: 3466
​Ежедневник «My Universe» – это ваш помощник в достижении успеха, разработанный по уникальной системе Юлии Боровик. С его помощью вы сможете лучше себя понять, начнёте больше уважать, ценить и любить себя. Усилите свои сильные стороны и проработаете свои слабые места.

350 грн.

Мария Сердюк
Код: 3454
​Книжка «Ілон Маск» — це біографія винахідника сьогодення.

255 грн.

Олег Промахов
Код: 3453
Ігор Іванович Сікорський мав дивовижну життєву місію — поліпшувати життя людей за допомогою техніки.

215 грн.

Ольга Навроцька
Код: 3435
​Герої цієї книжки мають величезний привілей: їхні життя можуть тривати вічність. Принаймні так вони вважали.

250 грн.

Іцхак Пінтосевич, Михайло Пінтосевич
Код: 3432
​Книга «Живи! 7 заповідей енергії і здоров'я» допоможе тобі зрозуміти, що дбати про своє здоров'я - зовсім не складний, а навіть дуже приємний процес. Але, перш за все, це особисте усвідомлене рішення. Книга закликає максимально поліпшити стан здоров'я і наповнити себе енергією, щоб досягати всього, бути успішним і щасливим.

275 грн.

Ицхак Пинтосевич
Код: 3408
​Автор этой книги занимает второе место в рейтинге Международной ассоциации профессионалов развития личности, тренер успеха № 1 на русскоязычном пространстве, в прошлом бронзовый призер Чемпионата мира по легкой атлетике и удачный бизнесмен.

275 грн.

Валентина Вздульська
Код: 3401
​Біографія Генрі Форда познайомить вас із людиною, яка знала, чого прагне, і вміла за це боротися!

255 грн.

Света Гончарова
Код: 3400
​Книга-марафон «Вставай рано!» поможет уставшим и перегруженным мамам избавиться от хронического недосыпания, найти наконец время для себя любимой и научиться все успевать не только по утрам, но и по жизни.

250 грн.

Мария Сердюк
Код: 3396
Біографія Волта Діснея щаслива та повчальна водночас, захоплює з перших рядків, мотивує бути сміливими та вірити у власну справу.

255 грн.

Валентина Вздульська
Код: 3393
​Вільям Шекспір – драматург, життя якого сповнене таємниць та загадок. Він став справжнім майстром своєї справи завдяки своїй праці та наполегливості. Ця біографія допоможе дитині знайти свій особистий шлях та здобути віру в себе.

215 грн.

Ігор Панасов
Код: 3387
​Книжка-біографія «Валерій Лобановський» повідає дитині про життя відомого футбольного тренера.

215 грн.

IPIO
IPIO


Киевское издательство “IPIO” — это издательство мотивационных книг. Основная миссия и цель компании — сделать людей лучше и счастливее. Этим компания и занимается с 2011 года. Среди наиболее популярных книг издательства “IPIO” такие, как:

  • “Как дать ребёнку всё без денег и связей”;
  • “Семь принципов женщины-бренда”;
  • “Личное дело счастливого человека”;
  • “Управляй как лучшие. 42 кейса успешного руководства от мировых лидеров”

и другие.

Также издательство “IPIO” предлагает самым маленьким читателям познакомиться с жизнью таких великих людей, как:

  • Коко Шанель;
  • Уильям Шекспир;
  • Никола Тесла;
  • Альберт Эйнштейн;

и других.

Широкий ассортимент, качественная бумага, красочные иллюстрации и доступные цены делают издательство “IPIO” серьёзным игроком на украинском рынке.

Contact details:

Страна: Украина
Postal code: 02192
Улица: ул. Бойченко, 17, кв. 20
Город: Киев
Сайт: https://ipio-books.com/ru/
Telephone: +38 050 011 5262
E-mail: info@ipio-books.com

About company:

Legal name: ФОП Олешко С.П.

Brand: IPIO

Founding date: 14.04.1998