+38 (096) 355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Издательство "Основа"

Ольга Харченко
Код: 6723
Казки допоможуть дорослим дати відповіді на різні запитання маленьких «чомучок», у ненав’язливій формі пояснити малюкам правила поведінки під час спілкування з однолітками та дорослими.

125 грн.

Алина Руденко
Код: 6722
Використовуючи цей практичний посібник, можна допомогти дитині позбутися агресії і примх, упертості, сором’язливості, тривожності, шкідливих звичок і багатьох недуг. Головне — читати уважно і втілювати всі ігри та вправи в життя.

195 грн.

Алина Руденко
Код: 6721
​Ця книга містить не лише практичні рекомендації, а й справжні «ключі» до розв’язання багатьох дитячих проблем. Вона написана з великою любов’ю до дітей і адресована дбайливим батькам і всім, хто бере участь у вихованні дітей.

155 грн.

Г. Іванова
Код: 5308
​Подготовка ребенка к школе всегда волнительна. Этот процесс требует от родителей особого внимания, ответственности. Важно максимально натаскать свое чадо перед учебным процессом - научить его читать, считать, писать, привить другие полезные навыки.

15 грн.

Наталья Пасечник
Код: 3091
​Посібник містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

60 грн.

Наталья Пасечник
Код: 3089
​Посібник містить різноманітний мовленнєвий матеріал для закріплення правильної артикуляції звуків у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

60 грн.

Анна Гресь
Код: 3086
​Кожна дитина унікальна, не така, як усі. Хлопчики та дівчата в ранньому дитинстві здаються такими схожими одне на одного, але насправді спільного не так і багато. Чи потрібно змалку нав’язувати поширені в суспільстві стереотипи щодо статі?

119 грн.

Світлана Єфременкова
Код: 3083
​Ця книга створена для того, щоб навчити дитину насолоджуватись життям і виховувати всі необхідні для цього навички не тільки в дитини, але і в батьків. Адже батьки завжди будуть першим і головним прикладом, який бачить дитина.

120 грн.

Вадим Соколов, Светлана Пожарова
Код: 3081
Ця книга — набір практичних інструментів для тих батьків, які мають багато особистих інтересів, хочуть реалізуватися в різних сферах свого життя так, щоб це було не на шкоду стосункам з дітьми і їхньому майбутньому. Книга для тих, кому важливий результат у кожній справі і здоровий глузд у кожному підході.

90 грн.

Світлана Грінченко
Код: 3080
Мета книги — дати батькам можливість через розуміння та усвідомлення утвердитися в любові та відчутті близькості зі своїм цікавим підлітком.

167 грн.

І. Молодушкіна
Код: 3078
Період дорослішання від п’яти до шести років є чи не найважливішим у дитинстві дошкільника.

110 грн.

Ярослав Драб
Код: 3077
Завданням цієї книги є спроба якомога простіше розповісти батькам про розвиток дитини, допомогти глибше зрозуміти процес формування навичок малюків п’ятого року життя.

110 грн.

Наталя Асєєва
Код: 3076
У книзі «Мені 3 роки» автор занурює читачів у світ трирічного малюка і вчить не просто супроводжувати дитину в її дорослішанні, а й виховувати її самостійною, упевненою в собі, такою, що прагне пізнавати світ і вміє долати труднощі.

110 грн.

Ярослав Драб
Код: 3075
У книзі «Моєму два» дбайливі батьки зможуть знайти відповіді на запитання, які стосуються третього року життя дитини. У простій і доступній формі описані основні особливості віку, авторський погляд на кризу трьох років. Також наведені цікаві ігри, спрямовані на розвиток усіх аспектів особистості малюка. ​

110 грн.

Основа
Основа


Издательская группа “Основа” — один из первых игроков книжного рынка Украины, который начал выпускать учебную литературу. Также “Основа” много лет выпускал газеты и журналы для школ. Ежегодно в “Основе” выходит более 200 новых изданий:

  • учебники по математике и украинскому языку;
  • справочники для взрослых и детей;
  • развивающие игры;
  • дидактические материалы;
  • рабочие тетради;
  • пособия для Новой украинской школы.

Учебники и остальная учебная литература всегда отвечает требованиям МОН Украины. Стоимость книг невысокая, но качество изданий вполне терпимое. В команде работают опытные редакторы и корректоры, поэтому никаких ляпов и косяков в книгах не наблюдается.

Contact details:

Страна: Украина
Postal code: 61001
Улица: ул. Плехановская, 66
Город: Харьков
Сайт: https://osnova.com.ua/
Telephone: +38 (057) 731-96-34
E-mail: office1@osnova.com.ua

Registration information:

EDRPOU: 32031438
Vat ID: 320314320301

About company:

Legal name: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"

Brand: Основа

Founding date: 25.06.2002