+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство Yakaboo Publishing

 • Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості
  Витримати все. Розум, тіло та навдивовижу гнучкі межі людської витривалості
  Код: 2807
  З книжки ви дізнаєтесь про найновіші дослідження про фізичні бар’єри тіла людини, тож вона буде у нагоді всім тим, хто має бажання досягти більшого в спорті чи тренуваннях, які підтримують життєвий тонус.

  260 грн.

 • Завжди замало. Про залежність, з досвіду та нейронауки
  Завжди замало. Про залежність, з досвіду та нейронауки
  Код: 2806
  Книжка “Завжди замало: про залежність, з досвіду та нейронауки” є викривальним поглядом на роль, яку наркотики відіграють у нашому житті, і пропонує нове важливе розуміння того, як ми можемо вирішити епідемію зловживань. ​

  240 грн.

 • Приборкати страх. Досвід "морського котика"
  Приборкати страх. Досвід "морського котика"
  Код: 2803
  Посібник, з допомогою якого ви зможете перетворити свої страхи на друзів, від автора бестселерів New York Time та колишнього «морського котика» Брендона Вебба.

  220 грн.

 • Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців
  Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців
  Код: 2596
  ​Ця книжка – посібник від маніпулятора-практика про те, як протистояти зараженню інформаційними вірусами. Ці віруси інфікують нас щодня. Вони — провідники для тисяч шкідливих тверджень. Вони вбивають свідомість і перетворюють своїх жертв на слухняне стадо. Вони полюють не тільки на нас, а й на наступні покоління.

  225 грн.

 • Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу
  Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу
  Код: 2595
  Книга «Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу» Дерека Томпсона — загальнонаціональний бестселер у США 2017 року, знаходиться у добірках «Книжки року» журналів Inc. та Library Journal.

  225 грн.

 • Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків – від народження до садка
  Шпаргалка для батьків. Науковий підхід для спокійних батьків – від народження до садка
  Код: 2594
  Озброївшись даними, Остер виявляє, що загальноприйняті знання про батьківство та догляд за дітьми не завжди є правильними. Авторка перевіряє та розвінчує міфи про грудне вигодовування (не панацея), тренування сну (не так вже й погано!), перші слова (діти, які починають рано розмовляти не обов’язково стають геніями) та багато інших. Вона також дає поради батькам про те, як повернутись на роботу, як думати про дисципліну трирічної дитини, як бути у стосунках і бути батьками водночас.

  240 грн.

 • Zкономіка. Як покоління Z zмінює майбутнє біzнесу
  Zкономіка. Як покоління Z zмінює майбутнє біzнесу
  Код: 2593
  ​Покоління Z змінює все. Бізнеси, до яких ми звикли, переважно не пристосовані продавати чи просувати продукти так, як покоління Z звикло купувати. Компанії зазвичай залучають нових співробітників не там, де покоління Z шукає роботу, а ейчари, старші на 20 років, не завжди розуміються на тому, чого це покоління потребує й очікує від роботодавця та старших колег.

  240 грн.

 • Фанократія. Перетворення фанів на клієнтів і клієнтів на фанів
  Фанократія. Перетворення фанів на клієнтів і клієнтів на фанів
  Код: 2592
  ​Як деяким компаніям чи організаціям вдається оточити себе не просто покупцями, а палкими фанами? Що допомагає їхнім маркетологам досягнути результатів? Сила соцмереж, і-мейл розсилки, таргетингова реклама чи ролики на YouTube? Бізнес-стратег та експерт з маркетингу Девід Мірмен Скотт з донькою Рейко, яка вивчає медицину, досліджують, що є секретом успіху у бізнесі і формують теорію фанократії, коли важливо використовувати нові способи комунікації з клієнтами, фокусуватися на їх потребах та бажаннях і перетворювати на своїх фанів.

  220 грн.

 • Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно
  Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно
  Код: 2529
  ​Ніколи дотепер так багато людей у світі не страждали на депресію, тривожність і стрес, як у наш гіперпоєднаний, технологічно розвинений час достатку та розмаїття. Надзвичайно важливо зрозуміти, чому ми, а особливо — люди успішні та благополучні, продовжуємо нездужати душею і тілом, дедалі частіше через стрес, пов’язаний з роботою.

  220 грн.

 • Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи
  Задоволення від роботи. 30 способів кайфувати від своєї справи
  Код: 2518
  ​Брюс Дейслі, творець топового британського бізнес-подкасту “Eat Sleep Work Repeat” глибоко переосмислив сучасне сприйняття роботи й задоволення, яким вона може для нас бути. Протягом своєї кар’єри в найбільших медійних організаціях, як-от Twitter, Google та YouTube, Брюс досліджував причини їхнього надзвичайного корпоративного успіху.

  180 грн.

 • Сторітелінг, який не залишає байдужим
  Сторітелінг, який не залишає байдужим
  Код: 2516
  ​Ви вже безліч разів чули, що сторітелінг — найпотужніший та найсвіжіший інструмент просування, здатний на все, від поліпшення комунікації до мотивації продажників і завоювання прихильності клієнтів в умовах високої конкуренції… Але де брати історії та як їх розповідати?

  220 грн.

 • Історія відеоігор в коміксах
  Історія відеоігор в коміксах
  Код: 2501
  ​Комікси та відеоігри — що може бути краще? Правильно, — комікс про відеоігри! У наш час відеоігри — це колосальна індустрія розваг, яка живе своїм надзвичайно активним життям й об'єднує величезну армію фанатів. Проте необов'язково бути просунутим геймером, щоби цікавитися питаннями на кшталт: коли з'явилися перші відеоігри та на яких пристроях, які компанії їх розробляють, як конкуренція стала поштовхом блискавичної еволюції ігор.

  320 грн.

 • Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я
  Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я
  Код: 2084
  У книжці «Бути окей: Що важливо знати про психічне здоров’я» ви знайдете не лише базову інформацію про психічне здоров’я із посиланнями на медичні протоколи, а й певну систему орієнтирів. Авторка орієнтується на український контекст: що в нас про що кажуть, які існують стереотипи, які виникають проблеми, що їх спричиняє та які їхні можливі наслідки.

  200 грн.

 • Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось
  Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось
  Код: 2000
  У цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе.

  240 грн.

 • Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
  Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
  Код: 1983
  ​Книжку постійно видають ось уже впродовж 25 років, у світі загалом продано більше двох мільйонів примірників. Вона 144 тижні трималась у списку бестселерів New York Times.

  300 грн.

 • Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
  Код: 1889
  ​Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо через майже 40 років повертається до знаменитого Стенфордського в'язничного експерименту, який він здійснив влітку 1971 року разом з аспірантами і студентами Стенфордського університету. У книжці докладно викладено перебіг експерименту, опис містить розлогі уривки зі щоденника психолога та учасників, матеріали інтерв'ю, аудіо- та відеозаписів.

  280 грн.

 • Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання
  Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання
  Код: 1508
  Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбутнє читання? Авторка книжки через аналіз наукових досліджень та низку цікавих фактів з історії книжок формує відповіді на ці питання і загалом заспокоює читачів. Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям книжок

  150 грн.

 • Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку
  Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку
  Код: 1507
  Авторки популярного комедійного подкасту By the Book прочитали 50 порадників і мотиваційних книжок та дотримувалися викладених у них рекомендацій. Експеримент тривав три роки. Усіма своїми спостереженнями і висновками про те, що ж дійсно працює, а що – ні, вони поділились у цій книжці. Вона містить багато гумору та корисної інформації, зокрема про те, як навчатись новому, набиратись сили, поводитись з технікою, позбутись мотлоху, висловлювати вдячність, підходити до роботи, потоваришувати з власним тілом, як спілкуватись з людьми і вибирати саме ті книжки-порадники.

  200 грн.

 • Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі
  Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі
  Код: 1436
  У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами. Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля Клаудія пояснює, що, як і чому найбільш заспокійливо діє на різних людей. Тут ви знайдете чіткі та дотепні дороговкази до збалансованішого життя, де мрія справді відпочити й нарешті розслабитися стане дійсністю.

  240 грн.

 • Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду
  Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду
  Код: 1435
  У цій книзі йдеться не так про дієту, як про спосіб життя. Без фанатизму, без дискомфорту – і без протипоказань. Останні дослідження в галузі фізіології, медицини та дієтології підтверджують слушність підходу Будди, який знайшов «серединний шлях» між нездоровим переїданням і відвертим голодуванням. Поради, які він давав 2500 років тому, і зараз на диво актуальні, зрозумілі та прості. Зараз – в епоху бургерів, чіпсів та морозива.

  160 грн.

Yakaboo Publishing

“Yakaboo Publishing” принадлежит крупнейшему украинскому интернет-магазину Yakaboo (Якабу). Основанное в 2016 году, издательство выпускает переводную нон-фикшн литературу французских, американских и других зарубежных авторов. Однако среди бестселлеров “Yakaboo Publishing” есть и украинские авторы, что приятно. Все книги печатаются только на украинском языке. Новинки выходят регулярно, объёмы тиражей радуют.

Самые популярные книги от “”Yakaboo Publishing”:

 • “Як давати собі раду”;
 • “Дієта Будди”;
 • “ЖІнки, що біжать з вовками”;
 • “Ефект Люцифера”.

“Yakaboo Publishing” основано и находится в Киеве. С 2019 года — официальный дистрибьютор российского издательства “Альпина Паблишер”.