Black Friday: -5% скидка на все книги при оплате на сайте
Books Second Life
support@bookssecondlife.com.ua
Отвечаем на звонки

Пн-Сб 11:00 - 18:00
Воскресенье Выходный

Адрес
Киев, Голосеевский район, метро Демиевская

Yakaboo Publishing

“Yakaboo Publishing” принадлежит крупнейшему украинскому интернет-магазину Yakaboo. Основанное в 2016 году, издательство выпускает переводную нон-фикшн литературу французских, американских и других зарубежных авторов. Однако среди бестселлеров “Yakaboo Publishing” есть и украинские авторы, что приятно. Все книги печатаются только на украинском языке. Новинки выходят регулярно, объёмы тиражей радуют.

Самые популярные книги от “”Yakaboo Publishing”:

 • “Як давати собі раду”;
 • “Дієта Будди”;
 • “ЖІнки, що біжать з вовками”;
 • “Ефект Люцифера”.

“Yakaboo Publishing” основано и находится в Киеве. С 2019 года — официальный дистрибьютор российского издательства “Альпина Паблишер”. • Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я
  Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я
  Код: 2084
  У книжці «Бути окей: Що важливо знати про психічне здоров’я» ви знайдете не лише базову інформацію про психічне здоров’я із посиланнями на медичні протоколи, а й певну систему орієнтирів. Авторка орієнтується на український контекст: що в нас про що кажуть, які існують стереотипи, які виникають проблеми, що їх спричиняє та які їхні можливі наслідки.

  200 грн.

 • Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя
  Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя
  Код: 2083
  ​Це посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я. У ньому містяться рекомендації щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування. Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень.

  190 грн.

 • Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
  Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах
  Код: 1983
  ​Книжку постійно видають ось уже впродовж 25 років, у світі загалом продано більше двох мільйонів примірників. Вона 144 тижні трималась у списку бестселерів New York Times.

  300 грн.

 • Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
  Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
  Код: 1889
  ​Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо через майже 40 років повертається до знаменитого Стенфордського в'язничного експерименту, який він здійснив влітку 1971 року разом з аспірантами і студентами Стенфордського університету. У книжці докладно викладено перебіг експерименту, опис містить розлогі уривки зі щоденника психолога та учасників, матеріали інтерв'ю, аудіо- та відеозаписів.

  280 грн.

 • Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання
  Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання
  Код: 1508
  Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбутнє читання? Авторка книжки через аналіз наукових досліджень та низку цікавих фактів з історії книжок формує відповіді на ці питання і загалом заспокоює читачів. Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям книжок

  150 грн.

 • Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку
  Як давати собі раду. Чого ми навчилися за 50 книжками із саморозвитку
  Код: 1507
  Авторки популярного комедійного подкасту By the Book прочитали 50 порадників і мотиваційних книжок та дотримувалися викладених у них рекомендацій. Експеримент тривав три роки. Усіма своїми спостереженнями і висновками про те, що ж дійсно працює, а що – ні, вони поділились у цій книжці. Вона містить багато гумору та корисної інформації, зокрема про те, як навчатись новому, набиратись сили, поводитись з технікою, позбутись мотлоху, висловлювати вдячність, підходити до роботи, потоваришувати з власним тілом, як спілкуватись з людьми і вибирати саме ті книжки-порадники.

  200 грн.

 • Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі
  Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі
  Код: 1436
  У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами. Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля Клаудія пояснює, що, як і чому найбільш заспокійливо діє на різних людей. Тут ви знайдете чіткі та дотепні дороговкази до збалансованішого життя, де мрія справді відпочити й нарешті розслабитися стане дійсністю.

  240 грн.

 • Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду
  Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду
  Код: 1435
  У цій книзі йдеться не так про дієту, як про спосіб життя. Без фанатизму, без дискомфорту – і без протипоказань. Останні дослідження в галузі фізіології, медицини та дієтології підтверджують слушність підходу Будди, який знайшов «серединний шлях» між нездоровим переїданням і відвертим голодуванням. Поради, які він давав 2500 років тому, і зараз на диво актуальні, зрозумілі та прості. Зараз – в епоху бургерів, чіпсів та морозива.

  160 грн.

 • Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось
  Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось
  Код: 2000
  У цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе.

  240 грн.

  Нет в наличии