+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Snowdrop

Агата Кристи
Код: 8037
Леді Джоан, головна героїня роману, через несприятливу погоду змушена лишитися наодинці з найсокровеннішими думками. На краю цивілізації в безкінечній пустелі вона, немов у ритриті, дізнається про те, чого не розуміла й не хотіла усвідомити, зокрема й себе. Переосмислення відчуттів й власного життя, передусім стосунків з найріднішими, змінює її ставлення до тих, хто поруч і тих, хто вплинув на звичний неспішний перебіг подій, які зринули в пам'яті. Леді Джоан прагнула в цій подорожі побачити незнаний далекий світ, провідати доньку в Багдаді, відволіктися від рутини, але, зрештою, чи несподіванки є просто несподіванками, а не закономірністю?

240 грн.

Морган Элеонор
Код: 8013
​Научно-популярная разведка известной британской журналистки и психологини Элеонор Морган открывает перед читателями удивительный и сложнейшем мир женского тела, а еще не менее удивительный мир женских переживаний в поисках самих себя и своего места в обществе, законы и стереотипы в котором на протяжении не одного тысячелетия создавали мужчины.

281 грн.

Агата Кристи
Код: 7818
Вперше українською! "Донька є донька" – психологічний роман про стосунки між батьками й дітьми. Один з шести психологічних романів "Донька є донька", головні герої якого – донька та мати, що живуть у згубному симбіозі.

242 грн.

Рид Джордан, Эрин Вильямс
Код: 121
​"Книга для психів" – практичні вправи в іронічному стилі, які покликані назавжди подолати страхи.
155 грн.

135 грн.

Гемін Сунім
Код: 6529
​Немає сил бігти зі швидкістю, яку диктує світ сьогодні. Та що там бігти - немає сил, щоб просто йти... Тому сповільни крок і відкрий для себе новий світ. Не потрібно бігти, встигати і прискорюватися – потрібно взяти в руки ці правила з усвідомленості і прочитати – до останньої сторінки.

222 грн.

Ожидается
Ольга Фреймут
Код: 1492
Книжка є версією іронічних правил гарних манер від Ольги Фреймут. Дарма що з досвіду етики, етикету й деяких неписаних законів, гарні манери, з огляду на історію культури, часто різні для жінок і чоловіків, жінки пропонують «свої правила гри» у житті: особистому, професійному й загалом соціальному.

152 грн.

Ожидается
Ольга Фреймут, Наталья Кундина
Код: 1437
​"Немовля" - практичний посібник порад, нагадувань, рекомендацій та просто вражень про материнство і батьківство. Ця інструкція з догляду за дитиною до року написана на основі щоденника мами трьох дітей Олі Фреймут, де вона впродовж трьох років записувала короткі нотатки про здоров’я, харчування та розвиток своїх малят. «Немовля» – книга, яка написана разом з педіатром Наталією Кундіною, заслуженим лікарем України. Особливо трепетними є й коментарі батька – Володимир по-чоловічому лаконічно дає цінні поради.

384 грн.

Ожидается
Snowdrop
Snowdrop


Киевское книжное издательство “Snowdrop” принадлежит журналистке, актрисе и телеведущей Ольге Фреймут. Свою деятельность издательство начало в 2018 году, выпустив на украинский рынок книгу Ольги Фреймут “Етикет”. Эта книга также положила начало целой серии “Школа пані Фреймут”.

Как говорит сама основательница “Snowdrop”, её цель — познакомить украинского читателя с редкими и интересными книгами, которые ещё не издавались в Украине. Поэтому ассортимент пока что небольшой, но новинки выходят регулярно.

На данный момент все книги издательства “Snowdrop” можно условно разделить на несколько серий:

  • этикет и правила поведения;
  • детские сказки;
  • ребёнок и уход за ним;
  • художественная литература.

В издательстве работают лучшие иллюстраторы, поэтому практически все книги от “Snowdrop” сопровождаются невероятными картинками. О качестве перевода тоже не нужно переживать: в издательстве “Snowdrop” не работают случайные люди, только профессионалы своего дела. Книги издаются на русском и украинском языках.

Среди авторов издательства “Snowdrop” такие имена, как:

  • Агата Кристи;
  • Элеонора Морган;
  • Евгения Кононенко;
  • Гемин Суним.

Но больше всего книг, выпущенных в “Snowdrop”, принадлежит перу Ольги Фреймут. Она автор нескольких сказок, в том числе “Кажан Жан” и “Маленький ревізор Дамсі”. Нужно также отметить книгу “Немовля. Інструкція з догляду за дитиною до року”. Украинские молодые мамочки успели оценить полезность и нужность этой книги. Многодетная мать Оля Фреймут и педиатр Наталья Кундина дают исчерпывающие ответы на все вопросы.

В ближайшее время издательство “Snowdrop” планирует продолжать работу в прежнем ключе: находить неизвестные или забытые произведения классиков, переводить на украинский язык и издавать их.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 04071
Улица: ул. Спасская, 5
Город: Киев
Сайт: https://snowdrop.com.ua/
Телефон: +38-067-997-9717
E-mail: info@snowdrop.com.ua

О компании:

Юридическое название: ФЛП ЛОКОТКО О. М.

Бренд: Snowdrop

Дата основания: 10.12.2012