+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Лабораторія

Джейсон Фанг
Код: 6762
​Джейсон Фанг — канадський нефролог (лікар, який займається хворобами нирок). Однак його спеціалізація ще глибша: у своїх книжках Фанг розповідає, як сприятливе для адекватної роботи нирок харчування та здоровий спосіб життя здатні покращити стан хворих на цукровий діабет чи ожиріння. У цій же книзі він пішов ще далі у своїх дослідженнях, тепер зосередившись на одній з найбільш смертоносних хвороб — на раку.

201 грн.

Том Вандербільт
Код: 6759
​Автор книжки вирішив на собі випробувати принцип lifelong learning («неперервне навчання впродовж усього життя»). Отож він з нуля вчився добре грати в шахи, співати, займатися серфінгом, малювати та жонглювати. І виявилося, що все це цілком можливо.

201 грн.

Станіслас Деан
Код: 6764
​Автор цієї книжки розповідає, як біологічні процеси в мозку сприяють навчанню людини в різні періоди — від немовляти до дорослого. Він розписує, як за допомогою інтуїції діти «завантажують» свій мозок інформацією — і як це потім сприяє змінам в когнітивній функції мозку. Та ця книжка більше цікава тим, що показує, як така інформація про людський розвиток використовується у сфері розробки високих технологій, зокрема штучного інтелекту. Вчені намагаються повторити з роботом ті моделі розвитку, які властиві для людського мозку, але постійно стикаються з тим, що біологічні особливості виявляються більш розвиненими за технічні конструкти.

201 грн.

Ожидается
Девід Рубенштейн
Код: 6763
Впродовж п’яти років Девід Рубенштейн спілкувався з відомими лідерами та лідерками про їхні життєві шляхи, ухвалення рішень, невдачі та зміни. У своїй книзі «Бути лідером. Мудрість від тих, хто змінив правила гри» автор зібрав найкращі інтерв’ю, а з ними — принципи та керівні філософії сучасних візіонерів, натхненників та інноваторів.

201 грн.

Ожидается
Скотт Кауфман
Код: 6761
​Трансценденція — одне з понять, до якого прийшов ще свого часу психолог Абрахам Маслоу. Він стверджував, що здорова самореалізація людини згідно з ієрархією потреб може привести до її виходу за рамки усвідомлення лише власного Я, а отже і до реалізації значно вищих, духовних потреб. Це, зокрема, почуття впевненості у тому, ким ти є в цьому світі та що можеш йому натомість принести.

201 грн.

Ожидается
Рон Фрідман
Код: 6760
​Що як для того, аби створити щось інноваційне, достатньо ретельно розібрати те, що вже є, і просто його удосконалити? Саме про такі методики та відомі приклади їх застосування розповідає ця книжка. Щоб бути успішним, можна не вигадувати велосипед, а підгледіти у когось, проаналізувати ідею та застосувати до своїх реалій.

201 грн.

Ожидается
Деніел Ліберман
Код: 6758
​Книжка про фізичну активність в цілому, про основні міфи, пов’язані з ним, та про те, як розвинути можливості свого тіла. Її основна фішка — автор стверджує, що, по суті, людина і не повинна бігати, ходити у спортзал та постійно бути зайнятою. Що це не є закладеним у нашій природі, а по своїй суті люди — більш ліниві, спокійні та долучають фізичну активність лише тоді, коли це справді потрібно (полювання, приготування їжі тощо). Нам навіть не важливо бути сильними: хто сказав, що це логічне продовження нашої еволюції?

201 грн.

Ожидается
Адам Кехейн
Код: 6757
Адам Кехейн у книжці «Взаємодія з ворогом» доступно і лаконічно пояснює, як працювати з неприємними вам людьми, як перемагати себе, свої емоції та почуття такі, як неприязнь чи ненависть, щоби досягати ефективних результатів у роботі та в житті, як чинити, коли змушені розв’язувати якісь складні проблеми спільно з людьми, з якими у вас конфлікт поглядів, та як запобігти негативним наслідкам різних ситуацій.

150 грн.

Ожидается
Лоренс Ріс
Код: 6756
Лоренс Ріс 30 років розпитував саме цих людей про їхні згадки щодо подій Другої світової — і вмістив в цій книзі сповіді тих, хто наживо був свідком правління двох тиранічних історичних постатей. На основі розповідей солдат Червоної армії та вермахту, цивільного населення та навіть тих, хто перебував у найближчому оточенні до Гітлера і Сталіна, Лоренс Ріс зміг передати залаштунки кривавого протистояння, таємних політичних процесів та нещадних доленосних рішень.

201 грн.

Ожидается
Вівек Мурті
Код: 6755
​Чому ми почуваємося все більш самотніми, якщо сучасні технології покликані нас об’єднати? Це питання вирішив дослідити колишній високопосадовець і один з найголовніших лікарів у США Вівек Мурті. Він опитав багатьох людей, які почуваються самотніми, і визначив, що стоїть в основі цього болючого стану та як його можна подолати. У цій книзі він вмістив справжні життєві історії про те, як в основі депресивних розладів, жорстоких вчинків, залежностей, стресових ситуацій вдома і на роботі стоїть саме самотність, покинутість і бажання, щоб тебе помічали.

181 грн.

Ожидается
Лабораторія
Лабораторія


Киевское издательство “Лаборатория” основано в Киеве в 2020 году. Основатель Антон Мартынов не новичок в мире книгоиздания. Начинал он с аудиокниг, потом долгое время работал в издательстве “Наш Формат”. После этого полгода проработал советником министра культуры.

В 2020 году Антон решил создать собственное издательство, чтобы печатать те книги, которые действительно зайдут современному украинскому читателю. Основное направления “Лаборатории” — книги жанра нон-фикшн.

На данный момент в ассортименте издательства чуть больше десятка наименований, среди которых не только нон-фикшн, но и:

  • биографии;
  • книги по бизнесу;
  • психологическая литература;
  • научпоп и др.

Все книги высочайшего качества, но выпускаются небольшими тиражами. В украинских книжных магазинах издательство представлено слабо, поэтому лучше делать заказ непосредственно на сайте издательства.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 04071
Улица: ул. Верхни Вал, 62
Город: Киев
Сайт: https://laboratoria.pro/
Телефон: +38 (097) 975-52-23
E-mail: info@laboratoria.pro

Регистрационные данные:

ЕГРПОУ: 43527344
Vat ID: 435273426543

О компании:

Юридическое название: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБОРАТОРІЯ"

Бренд: Лабораторія

Дата основания: 24.02.2020