+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Основа

Изабель Филльоза
Код: 7522
​Істерики, вередування, недотримання меж дозволенного. «Ми спробували все!» — у розпачі запевняють батьки. Ця книга — про позитивне виховання, фундаментальним принципом якого є розуміння емоцій та мотивів поведінки дитини від 1 до 5 років. Тут ви знайдете відповіді на найскладніші питання виховання: «Чому дитина вередує? Що вона відчуває? Які особливості вікових криз? Як встановлювати межі, щоб дитина їх дотримувалася?».

172 грн.

Тетяна Бондар
Код: 7521
​Сльози, істерики, нервове напруження, інколи крики та навіть покарання. Всі ці слова давно стали синонімами найстрашнішій нічній примарі батьків — домашньому завданню. Ми пропонуємо знайти вихід з цієї ситуації раз і назавжди, та допомогти дитині навчитися отримувати задоволення від навчання.

192 грн.

Наталія Чуб
Код: 7520
Книга навчить приймати дитячі почуття, аби вчасно вислухати і допомогти, відреагувати в такий спосіб, щоб, з одного боку, не заважати дитині виявляти свої емоції, а з іншого — давати їй змогу відчути батьківську підтримку. Розгортайте книгу та поринайте у світ дитячих емоцій аби краще їх розуміти!

152 грн.

Ізабель Філльоза
Код: 7519
​Криза 3-х років уже позаду, а до підліткового віку ще далеко. Саме так уважають батьки дітей віком 6–11 років. Насправді ж це — період «емоційних гойдалок»: гостру потребу уваги та обіймів батьків змінює агресія через надмірну опіку. Дитина може брехати, бути незібраною, невпевненою, нервовою. Це не спроба звести нас із розуму, а благання про допомогу.

172 грн.

Ізабель Фільоза
Код: 7323
Як батькам діяти у цьому суцільному цунамі з емоцій та необачних дій? Яка суперсила батьків здатна допомогти дитині пройти цей непростий етап життя? Чого насправді потребує підліток? Ви навчитеся розуміти, чути, розв’язувати конфліктні ситуації без криків та покарань. Навчитеся керувати перш за все власними емоціями, щоб зберегти близькі стосунки з дитиною.

182 грн.

Анна Гресь
Код: 3086
​Кожна дитина унікальна, не така, як усі. Хлопчики та дівчата в ранньому дитинстві здаються такими схожими одне на одного, але насправді спільного не так і багато. Чи потрібно змалку нав’язувати поширені в суспільстві стереотипи щодо статі?

120 грн.

Анна Гресь
Код: 3084
​Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. "Перший раз у перший клас" - це досить складне випробування для дитини.

121 грн.

Світлана Єфременкова
Код: 3083
1
​Ця книга створена для того, щоб навчити дитину насолоджуватись життям і виховувати всі необхідні для цього навички не тільки в дитини, але і в батьків. Адже батьки завжди будуть першим і головним прикладом, який бачить дитина.

121 грн.

1
Вадим Соколов, Светлана Пожарова
Код: 3081
Ця книга — набір практичних інструментів для тих батьків, які мають багато особистих інтересів, хочуть реалізуватися в різних сферах свого життя так, щоб це було не на шкоду стосункам з дітьми і їхньому майбутньому. Книга для тих, кому важливий результат у кожній справі і здоровий глузд у кожному підході.

91 грн.

Ярослав Драб
Код: 3077
Завданням цієї книги є спроба якомога простіше розповісти батькам про розвиток дитини, допомогти глибше зрозуміти процес формування навичок малюків п’ятого року життя.

111 грн.

Ярослав Драб
Код: 3075
У книзі «Моєму два» дбайливі батьки зможуть знайти відповіді на запитання, які стосуються третього року життя дитини. У простій і доступній формі описані основні особливості віку, авторський погляд на кризу трьох років. Також наведені цікаві ігри, спрямовані на розвиток усіх аспектів особистості малюка. ​

152 грн.

Ольга Бабічева
Код: 3074
У цій книзі дбайливі батьки знайдуть інформацію про особливості розвитку дитини у віці від року до двох. Відповіді на актуальні запитання дадуть можливість творчо поставитись до виховання. Практичні вправи і цікаві завдання, які дорослі зможуть виконувати з малюком, роблять цей рік розвитку корисним і незабутнім.

111 грн.

Алина Руденко
Код: 3070
Используя это практическое руководство, можно избавить ребенка от агрессии и капризов, упрямства и застенчивости, тревожности, вредных привычек и многих недугов. Главное - читать внимательно и использовать все игры и упражнения в жизни.

197 грн.

Жан Коен, Крістіан Верду, Жаклін Кан-Натан
Код: 3068
Як розповісти підліткам про статеве життя неупереджено, тактовно, в доступній формі та з наукової точки зору? Знають автори цієї енциклопедії! Їхня мета: надати молодшим підліткам не тільки інформативні матеріали, а й просвітницькі.

250 грн.

Жан Коен, Крістіан Верду, Жаклін Кан-Натан
Код: 3067
Ця книга допоможе у доступній для дітей формі познайомити з тим: як змінюється тіло, як зароджується життя у середині жінки, як розвивається дитина від зачаття до підліткового віку, що таке захищений секс і т. ін.

202 грн.

Ізабель Фужер
Код: 3066
​Першу книгу енциклопедії про статеве життя для наймолодших запитайликів створила знана у світі авторка книг для дітей. Ілюстрації та пояснення до них сприяють об’єктивному сприйняттю дітьми фізіологічних особливостей жінки й чоловіка та стосунків між статями.

177 грн.

Тетяна Главацька
Код: 3064
У книзі також наведені «шкідливі поради», щоб батьки мали можливість подивитися на себе з боку й помітити свої помилки. Книга адресована батькам малят від 2 до 6 років.

121 грн.

Мария Малыхина
Код: 3061
Марія Малихіна, психологиня-практик, авторка бестселеру «Дитина у світі емоцій», дає мудрі відповіді на найактуальніші питання молодих батьків, зважаючи на висновки фахової психології, власні спостереження, розповіді та запити клієнтів на особистих консультаціях і семінарах. Читайте, дослухайтеся до себе, спостерігайте за своєю дитиною і собою та перевіряйте все на особистому досвіді.

131 грн.

Основа
Основа


Издательская группа “Основа” — один из первых игроков книжного рынка Украины, который начал выпускать учебную литературу. Также “Основа” много лет выпускал газеты и журналы для школ. Ежегодно в “Основе” выходит более 200 новых изданий:

  • учебники по математике и украинскому языку;
  • справочники для взрослых и детей;
  • развивающие игры;
  • дидактические материалы;
  • рабочие тетради;
  • пособия для Новой украинской школы.

Учебники и остальная учебная литература всегда отвечает требованиям МОН Украины. Стоимость книг невысокая, но качество изданий вполне терпимое. В команде работают опытные редакторы и корректоры, поэтому никаких ляпов и косяков в книгах не наблюдается.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 61001
Улица: ул. Плехановская, 66
Город: Харьков
Сайт: https://osnova.com.ua/
Телефон: +38 (057) 731-96-34
E-mail: office1@osnova.com.ua

Регистрационные данные:

ЕГРПОУ: 32031438
Vat ID: 320314320301

О компании:

Юридическое название: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"

Бренд: Основа

Дата основания: 25.06.2002