+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

ЦУЛ

Роберт Шрамм
Код: 7724
Книга Роберта Шрамма — практично перше керівництво з прикладного аналізу поведінки українською мовою. Призначене для батьків, воно написано простою і зрозумілою мовою і дозволяє оволодіти основами ABA. У книзі не просто пропонуються прийоми, за допомогою яких можна навчити новим навичкам або позбутися небажаної поведінки. Книга вчить розуміти дитину — адже тільки зрозумівши, можна допомогти.
170 грн.

161 грн.

Виктор Архипов
Код: 7723
У посібнику розкрито сутність організації процесу обслуговування в закладах ресторанного господарства різних типів і класів та дана характеристика матеріально-технічної бази як необхідної її передумови. Висвітлені основні правила подавання страв і напоїв, культури їх споживання.
250 грн.

237 грн.

Крис Бейти
Код: 7250
Вы всегда мечтали писать, но никак не могли перейти к делу? Эта книга станет «волшебным пинком», который поможет начать. Понедельный план действий поможет справиться с романом за месяц как новичку, так и опытному писателю, а анекдоты, смешные случаи и истории успеха участников проекта «NaNoWriMo» вдохновят на творчество. Подход Криса уже помог сотням тысяч людей реализовать их мечту и написать собственные рассказы. Он обязательно поможет и вам.
170 грн.

161 грн.

Александр Довженко
Код: 7249
Щоденник (1941—1956 р.) — збірка формату справжнього щоденника з особистими спогадами і записами Олександра Довженка, записаними в хронологічному порядку та послідовності, часів Другої світової війни. Кожен запис в «Щоденнику» міститься із зазначенням дати.
170 грн.

161 грн.

Иван Ортынский
Код: 7248
Книжка своєрідними і ориrінальними підходами висвітлює історію української церкви і народу з метою подати читачеві на дорогу життя солідну історичну основу, але не тільки це, бо автор поглинувши в історичні факти, в глибокому філософському мисленню відкриває глибину історії 1000-річчя українського християнства. Він поринає в духовість українського буття, там знаходить правдиву Харизму України, принимає її приречення в дорозі на Голготу, а Хрест на київських горах є знаком побіди. Для широкого кола читачів.
190 грн.

180 грн.

Микола Воротиленко, Николай Воротиленко
Код: 7247
Книга розкриває призабуту i приховану українську iсторичну правду. Ту правду, що пролягла чорною трагiчною стрiчкою через долю українського народу, який боровся за справедливiсть та волю у нерiвних умовах минулого тисячолiття. Книга присвячується сьогоднiшньому i майбутньому поколiнням, багато в чому розкриваючи мiфи Московiї.
290 грн.

275 грн.

Андрій Кордан
Код: 7246
Весь бойовий шлях куреня "Залізняка" Андрій Кордан "Козак" пройшов від першого до останнього дня існування. Ці спогади - не батальна мемуаристика, а розповідь про повстанські будні - холодні та голодні. В цих спогадах читач знайде опис поневірянь після кінцевої поразки збройної боротьби у Закерзонні. Це перший у повстанській мемуаристиці детальний опис доль тих, хто намагався пробитися на Захід, до американської зони окупації самостійно.
280 грн.

266 грн.

Шевчук Василь
Код: 7245
Цей роман — друга книга дилогії про Тараса Шевченка. Вона продовжує і завершує висвітлення життя великого Кобзаря, почате у романі «Син волі». Роки заслання, визволення і важкий шлях до безсмертя у терновому світі самодержав'я лягли в основу книги
440 грн.

418 грн.

Леся Лисак-Тивонюк
Код: 7244
Збірка нарисів і оповідань української письменниці Лесі Лисак-Тивонюк.
320 грн.

304 грн.

Василь Паливода
Код: 7243
Я був би щасливий, щоби в своїх коротеньких спогадах згладити хоч одну білу пляму в літописі нашої безприкладної звитяги, заповнити хоч одне речення на сторінці нашої трагічної історії, що в теперішньому поколінні мало кого хвилює, бо наші відвічні вороги постаралися з усіх сил зганьбити, сфальсифікувати, перекрутити, знеславити, принизити наш визвольний рух. І це їм багато в чому вдалося, бо для того був задіяний весь пропагандистський всесоюзний апарат, який десятиліттями оббріхував чи спотворював прагнення нашої нації відірватися від червоної імперії, скинути ганебні кайдани, побудувати свою державу і стати господарем на своїй прабатьківській землі.
190 грн.

180 грн.

Петро Сагайдачний
Код: 7242
Покоління, що переживало українську національну революцію й було активним у гасником збройних змагань українського народу, невимовно вдягне долі за в дароване саме йому велике щастя: творити українську державність, боротися за неї й жити — хог і коротко — у своїй власній, насправді незалежній державі. З середовища українського війська зразу ж виринула постать, що їй судила доля стати в наступних роках не тільки його верховодом, але й носієм і символом української державності. З середовища цього українського війська вийшов Симон Петлюра.

100 грн.

Цезарь Гай Юлий
Код: 7241
Войдя в Галлию по приглашению местных племён, Гай Юлий Цезарь постепенно подчинил все их земли и подавил ряд освободительных восстаний, включая всеобщее выступление галлов в 52 году до н. э. Кроме того, он дважды совершал походы в Германию и Британию с карательными, завоевательными и показательными целями. Постоянно сталкиваясь с превосходящими силами галлов, полководец неоднократно применял тактические хитрости и уловки, использовал сложные инженерные сооружения, а в кульминационной операции войны — осаде Алезии — одновременно разбил защитников города и пришедшие им на помощь подкрепления. По итогам войны к Римской республике была присоединена территория площадью в 500 тысяч квадратных километров, которую населяло несколько миллионов человек. Благодаря своим победам Цезарь добился популярности в Риме и сумел накопить огромные богатства, что позволило ему успешно начать гражданскую войну в 49 году до н. э.
210 грн.

199 грн.

о. Філімон Тарнавський
Код: 7240
Родинна хронiка Тарнавських як причинок до iсторії церковних, священицьких, побутових, економiчних i полiтичних вiдносин у Галичинi в другiй половинi XIX сторiччя i в першiй декадi ХХ сторiччя
230 грн.

218 грн.

Зиновий Кныш
Код: 7239
«Ґенеза народження ОУН є й досі в мряковинні», — писав відомий український і міжнародний діяч, емігрант у Швейцарії, Антін Чернецький у своїй книжці «Спомин з мого життя», виданій у Лондоні 1964 p., хоч він вже читав видану 1962 року капітальну працю Володимира Марганця «Українське підпілля від УВО до ОУН». Соціаліст (хоч і щирий патріот) Чернецький, «крім славословія, приписування ОУН деяких акцій, яких вона фактично не робила», не знайшов у книзі Вол. Марганця фактичного історичного матеріалу. Не влаштовувала вона — байдуже, з цих самих чи інших причин, — і товаришів Марганця з націоналістичного табору. Внаслідок цього ми й маємо честь та задоволення передавати до рук читачеві інший чи, радше, — перший — і науковий, і разом з там доступний кожному виклад історії оформлення стихійно-масового руху українців за своє національне визволення у політично-активне тіло: Організацію Українських Націоналістів славнозвісну ОУН.
140 грн.

133 грн.

Йовик І.
Код: 7238
Спогади учасника визвольних боїв Української Повстанської Армії про тривожні часи бойових дій за Вільну Україну. В книзі немало хвилюючих споминів про героїзм воїнів УПА, яскравих картин бойових операцій. З великим теплом автор згадує про своїх побратимів, вояків сотні Громенка, командирів УПА. …
280 грн.

266 грн.

Юрій Смолич
Код: 7237
Перебуваючи у справах в Німеччині, українка Юлія Сахно відряджена Берлінською академією до Румунії, щоб вивчити передовий досвід доктора Гальванеску у царині сільського господарства. Дорогою з’ясувалося, що серед навколишніх селян маєток Гальванеску користується лихою славою. Та й сам доктор, як згодом виявилося, досліджує зовсім не сільськогосподарські проблеми, а проводить злочинні експерименти над людьми. Юлія Сахно вступає в нерівну боротьбу зі злим генієм. Твір №1 з трилогії «Прекрасні катастрофи».
140 грн.

133 грн.

Мартин Викрамасинге
Код: 7236
Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як живуть діти на далекому острові Цейлоні. Її герої, Упалі та Джінна, не дуже беручкі до навчання, більше люблять ігри та витівки, ніж уроки. Одного разу, набешкетувавши, вони тікають на загадковий Зміїний острів і там розпочинають нове життя, повне небезпек і пригод. Автор повісті — сучасний цейлонський письменник Мартін Вікрамасінге.
120 грн.

114 грн.

Дмитрий Дорошенко
Код: 7235
Вашій увазі пропонується погляд на історичне минуле України визначного українського історика Дмитра Дорошенка.
250 грн.

237 грн.

Андрей Кулиш
Код: 7234
Голодомор українців 1932-1933 рр. є найбільшою трагедією і найтяжчим злочином за всю історію людства. Кільскість жертв у справжній війні проти селянства перевищувала загальну кількість загиблих у всхї країнах під час першої світової війни. Висвітлені автором у цій роботі думки не вкладаються у загальноприйняті концепції, але він намагався опиратися на факти, а не на концепції, при цьому він старався зробити роботу науково достовірною та доступною широкому колу читачів.
140 грн.

133 грн.

ЦУЛ
ЦУЛ


“Центр учебной литературы” — крупнейшая книготорговая издательская компания в Украине. Специализируется “ЦУЛ” на печати и продажи всевозможной научной и методической литературы.

На рынке украинского книгопечатания “ЦУЛ” с 2007 года. За это время производственные мощности достигли неплохих показателей. Ежегодно “ЦУЛ” выпускает 150-200 новых наименований тиражами в 10 тысяч экземпляром.

“Центр учебной литературы” — одно из немногих украинских издательств, которые печатают книги по заказу Министерства образования. Также в ассортименте есть всевозможные энциклопедии, пособия, кодексы и законы. Также есть возможность получить доступ к электронной библиотеке.

В целом и общем, продукция “Центра учебной литературы” будет полезна любому школьнику, абитуриенту и студенту любого учебного заведения. Книги издательства стоят недорого, есть в любом книжном магазине и довольно неплохие по качеству.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 04176
Улица: ул. Электриков, 23
Город: Киев
Сайт: https://cul.com.ua/
Телефон: +380444516595
E-mail: shopcul@gmail.com

Регистрационные данные:

ЕГРПОУ: 39140587
Vat ID: 391405826561

О компании:

Юридическое название: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "ЦЕНТР УЧБОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ"

Бренд: ЦУЛ

Дата основания: 19.03.2014