+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Издательство "Клуб Семейного Досуга" (КСД)

Дэн Браун
Код: 7911
Всесвітньо відомого фахівця з релігійної символіки Роберта Ленґдона терміново викликають до Швейцарії, щоб дослідити загадковий знак, випалений на грудях по-звірячому вбитого фізика. Він робить приголомшливе відкриття: це справа рук давнього ворога Церкви — таємної організації ілюмінатів. Крім того, у Ватикані закладено надпотужну бомбу, яку має знайти саме Ленґдон разом із чарівною жінкою-науковцем Вітторією Ветрою. На них чекає шалена пригода: йдучи слідом безжального вбивці, збирати трупи, видиратися на собори, спускатися в підземелля, щоб знайти нарешті лігво ілюмінатів і врятувати Святий престол.

242 грн.

Эшли Одрейн
Код: 7909
​Блайт завжди знала, що материнство не для неї. Але коханий чоловік Фокс мріяв про дитину. І народилася Вайолет. Чужа та потайна, вона любила тільки тата і відверто неприязно ставилася до мами. Блайт переконувала себе, що це не так. Проте згодом жінка із жахом стала помічати, як жорстоко Вайолет поводиться з іншими дітьми, причому її дії були продумані й розраховані. Фокс запевняв, що Блайт усе вигадує. Може, жінка божеволіє і їй усе це ввижається?

217 грн.

Филиппа Грегори
Код: 7908
​Вона не обирала свій шлях. Родина підштовхнула її стати коханкою короля Генріха VIII, сподіваючись на народження байстрюка-наступника. Тоді Марія Болейн принесла в жертву своє тіло, та не душу. Цей союз мав зміцнити вплив і становище спраглих влади Болейнів. Проте Марія не єдина представниця роду. Рідна сестра Анна починає плести проти неї інтриги, жадаючи відвернути увагу короля на себе. Дві сестри зійдуться в герці. Хто з них здобуде корону, а хто так і залишиться навіки просто ще однією з роду Болейн?​

303 грн.

Джоджо Мойес
Код: 7907
​Юна Кейт втекла з батьківського дому. Дівчина пообіцяла собі, що ніколи не виховуватиме свою дитину так, як виховували її саму. А потім народилася Сабіна й усе повторилося. Уперте й вибухове дівча з презирством ставиться до своєї матері й засуджує її. Непорозуміння між ними глибшає, поки не перетворюється на прірву.

222 грн.

Ирвин Ялом
Код: 7906
Звичайний психотерапевт Джуліус Герцфельд дізнається, що в нього виявили меланому і жити йому залишається щонайбільше рік. Кардинально переосмисливши своє минуле, він раптово вирішує дізнатися, як склалося життя тих пацієнтів, яким він не зміг допомогти. Зокрема життя Філіпа Слейта — сексуально одержимого хіміка-соціопата. Під час зустрічі Джуліус розуміє, що Філіпу вдалося вилікуватися самотужки завдяки… філософії Артура Шопенгауера. Тепер лікар та пацієнт у певному сенсі міняються місцями…

192 грн.

Андрій Кокотюха
Код: 7905

162 грн.

Андрей Галушка
Код: 7904
На основе британских источников, биографии и мемуаров — захватывающая история в фактах. Анализ и критика политики, оценки современников и потомков — все, что вы хотели знать о Черчилле-политике и Черчилле-человеке!

182 грн.

Лоран Гунель
Код: 7903
​Молодий філософ Сандро намагається пережити втрату коханої дружини Тіффані. За офіційними даними вона трагічно загинула в лісах Амазонки. Буцімто місцеве плем’я індіанців принесло кохану філософа в жертву. Забувши про всі вчення та вірування, що вчать любити та пробачати, Сандро жадає помсти. Він вирушає в саме серце амазонських низовин, шукаючи дикунів, що забрали в нього найдорожче. Сандро розробляє план знищення цілого плем’я, навіть не підозрюючи, що ті, кого він вважав жорстокими, кривавими людоненависниками, знають про любов більше, ніж сам філософ. І тільки ця любов здатна врятувати плем’я і повернути самому Сандро віру в життя.​

162 грн.

Рейчел Липпинкотт, Микки Дотри
Код: 7902
Кайл і Кімберлі завжди були разом. До тієї ночі на випускному, коли Кімберлі вирішила жити власним життям. І для початку — вступити до омріяного університету, не озираючись на Кайла. Звичайна, здавалося б, сварка закінчилася фатально. Автомобільна аварія... Кімберлі загинула. А Кайл лишився сам на сам із почуттям провини, збайдужілий до життя, яке раптом стало таким порожнім.

187 грн.

Алена Гудзенко
Код: 7900
​Горячий, с орешками, нежный молочный, темный с горчинкой, сверху на торте, в печенье, в начинке, в выпечке, к праздникам, в подарок, к десерту, с чашечкой кофе, в любой ситуации — шоколад всегда кстати. Как говориться, девять из десяти человек любят шоколад. Десятый всегда немного лукавит.

157 грн.

Илсе Санд
Код: 7899
​Розставання з романтичним партнером, хорошим другом чи втрата близької людини — це болісний етап життя для кожного. І, здається, що світла в кінці тунелю немає, а є лише темрява та самотність. Проте будь-яке розставання чи втрату можна не тільки пережити, а й перетворити на початок нової життєвої сторінки. Головне, правильно розуміти ситуацію та мужньо зустріти проблеми та переживання віч-на-віч.

146 грн.

Томас Кенилли
Код: 7898
​В основу роману лягли спогади в`язня краківського гетто, приреченого на смерть і врятованого Шиндлером.

167 грн.

Люко Дашвар
Код: 7897
Над селом зорі ясніші, у селі квіти пахнуть п’янкіше, сільські дівчата дорослішають раніше. Катерині лише тринадцять, а її серце належить чоловікові набагато старшому, та ще й одруженому. У селі все безпосередньо: якщо люблять, то вже до безтями, якщо ненавидять, то щонайзапекліше, якщо пробачають, то від щирого серця... Історія, у якій любов і смерть, чистота і гріховність існують пліч-о-пліч — так близько, що стають невіддільними...

167 грн.

Татьяна Трофименко
Код: 7895
Книга поможет справиться со сложными, стрессовыми жизненными ситуациями без помощи психолога. В результате ее прочтения улучшится ваше психологическое и физическое состояние. Издание воздействует на читателя как единый текстовый информационный массив. Эффективность такого воздействия доказана предыдущими 23 книгами автора, каждая из которых решает свой спектр задач.

146 грн.

Даниэль Дефо
Код: 7894
​Після корабельної аварії моряк Робінзон Крузо опиняється на безлюдному острові. Він єдиний вижив — всі інші загинули. Попереду його чекають неймовірні пригоди і безліч випробувань ...

116 грн.

Ирвин Ялом
Код: 7893
Офіцер служби Розенберґа грабує, опечатує й експропріює фонди крихітного музейчика, вважаючи, що тамтешня бібліотека може допомогти нацистам у розв’язанні таємничої «проблеми Спінози». Проблеми, що могла обернутися катастрофою, здатною зронити зерно сумніву, яке знищить бутафорські «арійські» постулати. Зразковий німець Альфред Розенберґ і не помітив, як, захопившись геніальністю єврейського філософа, опинився на межі внутрішньої кризи. Що переможе, сліпа ненависть чи просвітлена мудрість? Історія вже дала відповідь. Але чи остаточну?

192 грн.

Эрих Мария Ремарк
Код: 7892
​Вони повернулися з війни. Вони вижили. І тепер треба жити далі. Звичайний солдат німецької армії Ернст Біркгольц та його товариші мають звикати до мирного світу. Покалічені війною, з ампутованими кінцівками та деформованими душами, вони розуміють: усе, що було важливим колись, втратило значення. Попри страх, безнадію, самотність колишні солдати намагаються шукати новий сенс життя. Але не в кожного буде шанс почати все спочатку. Так, вони повернулися з війни. Та чи закінчилася вона для них остаточно?..

181 грн.

Юрий Даценко
Код: 7891
​1888 рік. Лондон. Місто трусило немов у лихоманці. Таємничий незнайомець, прозваний у народі Джеком Різником, одну за одною вбиває жінок легкої поведінки, щоразу дивним чином вислизаючи з рук поліції. Кілька років по тому. Проскурів. Молодий лікар-хірург Яків Ровнєр отримує від поліції запрошення на експертизу трупа дівчини-повії. Побачене вражає його. Така жорстокість притаманна самому дияволові. Поліція швидко оголошує справу розкритою. Проте відбувається ще одне вбивство…

140 грн.

Маргарет Этвуд
Код: 7890
Світ безповоротно розділено: еліта і плебеї, науковці й простаки. Через перенаселення і глобальне потепління, яке зайшло дуже далеко, Земля може стати непридатною для життя. Роздроблене людство викачує останні ресурси з виснаженої планети. Дітей можна замовити, а нові органи вирощують в тілах гібридів. Здається, цей світ приречений.

241 грн.

Барбара Шер
Код: 7889
​Не знаєте, куди рухатися в житті? Маєте багато інтересів та постійно бажаєте чогось нового? Довкола стільки можливостей, але ким бути? Барбара Шер відома своєю фантастичною здатністю допомагати людям віднайти себе, визначати та досягати цілей. Вона запевняє: якщо у вас багато цілей — ви унікальні, адже маєте змогу отримати омріяне життя та спробувати в ньому все.

222 грн.

КСД
КСД


Издательство “КСД” (“Клуб семейного досуга”) начинает свою деятельность в 2000 году как компания по продаже книг почтой. Из Харькова, где расположен головной офис, рассылаются каталоги с предложениями. Уже в 2002 году “КСД” начинает книгоиздательскую деятельность. С момента основания и до 2004 года “КСД” принадлежало нидерландской компании, а с 2004 года входит в немецкий концерн Bertelsmann. Инвестиции позволили открыть в 2006 году собственный фирменный магазин.

По состоянию на 2020 год издательство “КСД” известно по всей Украине и в России: подразделения работают в Харькове и Белгороде. Тиражи книг на украинском рынке превышают 10 млн экземпляров в год, что ставит “КСД” на одну ступеньку с мастодонтами рынка.

Ассортимент

При выборе книг издательство ориентируется на спрос читателей. Поэтому ассортимент достаточно широк: более 700 позиций на русском и украинском языках. Особой популярностью пользуются такие направления, как:

 • современная проза;
 • нон-фикшн;
 • психология;
 • научпоп;
 • саморазвитие;
 • рукоделие и хобби;
 • женские романы;
 • кулинария;
 • комиксы.

Издательство “КСД” обладает правом публиковать произведения Стивена Кинга на украинском языке, а также эксклюзивными правами на издание бестселлеров The New York Times. Но это не означает, что украинских авторов издательство обходит стороной. Издательский портфель включает таких украинских авторов, как:

 • Ирена Карпа;
 • Люко Дашвар;
 • Ирен Роздобудько;
 • Василий Шкляр;
 • Сергей Жадан;
 • Надежда Гуменюк

и других. Многие из них становились участниками и лауреатами престижных всеукраинских литературных конкурсов. Книги “КСД” развивают кругозор у читателей с любыми литературными предпочтениями.

Клубная деятельность

Издательство “КСД” продолжает деятельность клуба: регулярно рассылаются каталоги с книжными новинками, участникам клуба предоставляются скидки при оформлении через сайт, а также регулярно проводятся акции и розыгрыши. С 2018 года сотрудничает с брендом итальянской косметики Bottega Verde.

Также на сайте “КСД” есть раздел с товарами, где предлагается бытовая техника, товары для кухни, постельное бельё, украшения, бижутерия, инструменты и даже зоотовары.

Критика и скандалы

В 2015 году издательство “КСД” попало в скандал. Оказалось, изданный на украинском языке роман Кинга “Кладбище домашних животных” переводился не с языка оригинала, а с русского. Книгу отозвали, читателям предложили вернуть деньги. В 2016 году история повторилась, но уже с другой книгой — “Моя гениальная подруга”. За книгу тоже предлагали вернуть деньги. После этого “КСД” пообещало делать переводы исключительно с языка оригинала. О других скандалах с издательством неизвестно.

Фирменные магазины

На данный момент книги издательства “КСД” можно приобрести не только онлайн или у книжных ритейлеров. У издательства — довольно широкая сеть собственных фирменных магазинов: 56 точек по всей Украине. В любой области страны есть хотя бы один, а в Киевской — восемь. Отлично развитая логистика позволяет в течение нескольких дней доставлять новинки по всей стране.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 61001
Улица: ул. Молодогвардейская, 15, кв. 3
Город: Киев
Сайт: https://bookclub.ua/ru/
Телефон: 0 800 301 090
E-mail: supports@bookclub.ua

О компании:

Юридическое название: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ"

Бренд: КСД

Дата основания: 25.02.2002