+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходной

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковская 74, офіс 10

Pabulum

Ростислав Семкив
Код: 2335
​Ця книжка про підкорення могутньої сили - сили літератури. Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників - від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв'язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

141 грн.

Ожидается
Ростислав Семкив
Код: 1658
У книзі «Як писали класики» автор зібрав ряд есеїв про видатних класиків двадцятого століття, їхні біографії, шлях до визнання та практичні поради для літераторів-початківців. Ви познайомитеся ближче з «Герцогинею» Агатою Крісті, дізнаєтеся, у чому сила слова Орвелла, як придумати Марс та за що отримують Нобелівську премію.

101 грн.

Ожидается
Ростислав Семкив
Код: 1657
Ростислав Семків розповідає найцікавіші подробиці з життя письменника, ділиться історією та законами горору. Автор аналізує творчі прийоми, принципи письма та маркетингові ходи, які використовує Кінґ, і якими варто користуватися іншим.

162 грн.

Ожидается
Ростислав Семкив
Код: 1639
1
​З кожною новою книгою переживаєш окреме маленьке життя. З новими емоціями, знаннями, натхненням. Натхненням робити щось. Принаймні - поділитися прочитаним, щоб подовжити враження від книги. Воркбук «Прочитане» ми створили саме для цього. Тут можна занотувати думки, обрати щось зі списку рекомендацій для прочитання, - а, може, і створити власний? - та знайти ще багато корисного як для читачів-початківців, так і справжніх книгоманів.

121 грн.

Ожидается
1
Pabulum
Pabulum


PABULUM — небольшое украинское издательство, основанное в 2016 году в Киеве. Основное направление деятельности — выпуск нон-фикшн литературы. Ассортимент очень небольшой, в книжных магазинах продукцию этого издательства встретишь нечасто. Цены на книги приемлемые, качество тоже на высоте. Но считать это издательство хоть сколько-то значимым игроком рынка невозможно.

Контактные данные:

Страна: Украина
Индекс: 03150
Улица: Анри Барбюса, 5Б, офис 10
Город: Киев
Сайт: https://www.pabulum.com.ua/
Телефон: +380688032497
E-mail: pabulum.com.ua@gmail.com

О компании:

Юридическое название: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО "ПАБУЛУМ"

Бренд: Pabulum

Дата основания: 22.04.2016