+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство Рідна мова

 • Велика книга кролячих історій
  Велика книга кролячих історій
  Код: 2495
  В одній кролячій родині підростають милі, але дуже непосудючі кроленятка - четвірка синів і донечка. Вони й на мить не вгамовуються й раз у раз потрапляють у дивовижні пригоди. Якщо ти ще не познайомився із цією надзвичайною сімейкою - мерщій розгортай книжку. На тебе очікують неймовірні історії!

  350 грн.

 • Велика книжка кролячих історій (зимова)
  Велика книжка кролячих історій (зимова)
  Код: 461
  В одній кролячій родині підростають милі, але дуже непосидючі кроленятка - четверо синів і донечка. Вони й на мить не вгомоняться й раз у раз потрапляють у дивовижні пригоди.

  320 грн.

 • -16%
  Лучшие народные сказки
  Лучшие народные сказки
  Код: 2282
  ​Многие поколения детей воспитаны на народной сказке - самой простой для восприятия, но в то же время обладающей такой глубокой жизненной мудростью. Приглашаем взрослых и детей совершить увлекательное путешествие в чудесный мир народной сказки.

  300 грн.

  250 грн.

  Нет в наличии
 • Де закінчуються веселки
  Де закінчуються веселки
  Код: 2081
  ​Романтика незнищенна. Дарма, що надворі ХХІ сторіччя. Люди так само радіють, сумують, закохуються. Так само пишуть одне одному листи. Нехай тепер здебільшого електронні! Що з того? І так само западає дивовижна тиша, коли два закохані серця починають битися в унісон. Про все це, а найперше про вірну дружбу довжиною в життя між Роузі Дюнн та Алексом Стюартом читайте в захопливому романі Сесілії Ахерн.

  218 грн.

  Нет в наличии
 • Пригоди Пеппі Довгапанчохи
  Пригоди Пеппі Довгапанчохи
  Код: 1091
   

  267 грн.

  Нет в наличии
 • Пригоди Пеппі Довгапанчохи
  Пригоди Пеппі Довгапанчохи
  Код: 462
   

  290 грн.

  Нет в наличии
 • Аквамен. Книга 1. Западина
  Аквамен. Книга 1. Западина
  Код: 117
  Могутнішим за море... може бути лише той, хто ним править. Аквамен царює у водах, що вкривають більшу частину Землі. Однак на поверхні — у світі, заради якого воюють вони разом із Мерою, його коханою — володар опиняється поза своєю стихією. Людство не поважає ані його, ані океану, яким він править.

  170 грн.

  Нет в наличии
 • Аквамен. Книга 2. Інші
  Аквамен. Книга 2. Інші
  Код: 116
  ​Таємну супер-команду аквамена переслідує його найбільший ворог! Вони називають себе Іншими: п’ятеро надзвичайних істот, озброєні могутніми атлантійськими артефактами. Багато років тому — до того, як Артур Каррі став відомим як герой Аквамен — Оперативник, Військовий В’язень, Я’вара, Восток-Х та Кахіна-Провидиця билися з ним пліч-о-пліч.

  200 грн.

  Нет в наличии
Рідна мова

Издательство “Рідна мова” основано в 2003 году в Киеве. До 2015 года издательство занималось выпуском художественной литературы для детей и взрослых, но без особого успеха. Начиная с 2016 года у издательства “Рідна мова” начался этап бурного развития: появилось несколько серий мировых бестселлеров для детей и подростков, а в 2017 году издательство получило эксклюзивные права на печать комиксов DC на украинском языке. Также ему принадлежат эксклюзивные права на издание на украинском языке произведений таких авторов, как:

 • Астрид Линдгрен;
 • Памела Трэверс;
 • Энтони Берджесс

и других.

Сегодня издательство “Рідна мова” выпускает художественную и нон-фикшн литературу, книги для детей и подростков на украинском и русском языках.