+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство КМ-Букс

 • Я дорослішаю. Книжка для дівчат
  Я дорослішаю. Книжка для дівчат
  Код: 2849
  Найкращий помічник, щоб пережити підлітковий вік!

  158 грн.

 • Я дорослішаю. Книжка для хлопців
  Я дорослішаю. Книжка для хлопців
  Код: 2848
  Найкращий помічник, щоб пережити підлітковий вік!

  158 грн.

 • Пригоди Аліси в Дивокраї
  Пригоди Аліси в Дивокраї
  Код: 2342
  Льюїс Керролл - псевдонім блискучого оксфордського математика, логіка, письменника і фотографа Чарлза Лутвіджа Доджсона. У 1865 році він опублікував історію маленької дівчинки Аліси, яка провалилася у кролячу нору і відкрила зовсім інший світ - неймовірний, чудовий і?повний усіляких небезпек. Відтоді почалися безсмертні пригоди Аліси?- можливо, найзнаменитішої героїні англійської літератури. Казка, яку полюбили діти і дорослі, стала одним з кращих зразків літератури у жанрі абсурду.

  220 грн.

 • 365 добрих історій на весь рік
  365 добрих історій на весь рік
  Код: 2337
  ​Запрошуємо малят до дивовижної країни Казок! Щодня гортатимуться сторінки, спливатимуть пори року, а малий слухач братиме участь у захопливих пригодах, що їх зазнають маленькі мешканці цієї країни. Для дітей дошкільного віку.

  225 грн.

 • Принципи: життєві і робочі
  Принципи: життєві і робочі
  Код: 1646
  Рей Даліо, який входить у сотню найвпливовіших ( за версією журналу "Тайм" ) і сотню найбагатших ( за версією журналу "Форбс" ) людей на світі, ділітися своїми нетрадиційними принципами, завдяки яким зі звичайного хлопця з лонг-айлендської родини середнього класу перетворився на одного з найуспішніших підприємців нашої доби, тож користуватися ними для досягнення власних цілей тепер отримає змогу будь-хто.

  650 грн.

 • Ваша вагітність: практичний порадник від зачаття до народження, оновлене видання
  Ваша вагітність: практичний порадник від зачаття до народження, оновлене видання
  Код: 1355
  Автори цієї книги провідні американські фахівці в області педіатрії Білл і Марта Сірзи. Книга являє собою всеосяжне керівництво про вагітність для майбутніх батьків. Автори розповідають, чого очікувати від місяця до місяця, від зачаття до народження.

  240 грн.

 • Секрет
  Секрет
  Код: 775
   

  110 грн.

 • Слова, що лунають крізь час. Найважливіші промови в історії людства, які змінили наш світ
  Слова, що лунають крізь час. Найважливіші промови в історії людства, які змінили наш світ
  Код: 2458
  ​Промова — один із найефективніших засобів впливу на людей, до якого свого часу вдавалися біблійні пророки й стародавні можновладці та якого, незважаючи на розмаїття новочасних інформаційно-комунікаційних технологій, не цураються і сучасні громадсько-політичні та державні діячі. Зібрані в цьому виданні виступи належать до різних епох, однак порушені в них теми, виголошені провідні ідеї та гасла ніколи не втратять своєї актуальності. Історичні постаті, що їх прорікали, силою слова будили людську волю і свідомість, руйнували духовні кайдани, вели народи на ратні подвиги і, зрештою, змінювали хід історії. Кожну з поданих у книзі промов по праву можна назвати взірцем ораторського мистецтва.

  215 грн.

  Нет в наличии
 • Найкращі історії для хлопчиків
  Найкращі історії для хлопчиків
  Код: 2341
  Дивовижно, але варто малюкові взяти до рук цю книжку, як відбувається справжня магія — дитина читає! І не дивно, адже до цієї збірки увійшли шість захопливих пригодницьких класичних оповідань. Невеликі за обсягом тексти і дотепні малюнки не залишать байдужими до читання жодного читача. Рекомендовано для позакласного читання в початковій школі. Для дітей молодшого шкільного віку.

  205 грн.

  Нет в наличии
 • Найкращі історії для дівчаток
  Найкращі історії для дівчаток
  Код: 2339
  У ​цій чудовій збірці міститься шість захопливих пригодницьких класичних оповідань. Невеликі за обсягом тексти і дотепні малюнки не залишать байдужим до читання жодного читача. Для дітей молодшого шкільного віку.

  205 грн.

  Нет в наличии
 • 365 історій на ніч
  365 історій на ніч
  Код: 1649
  ​Ця книга стане найкращим подарунком для Вашого малюка! Протягом року Ви щодня зможете прочитати йому нову казку про неймовірні пригоди добрих і привітних звірят. Діти зможуть познайомитися з веселими зайцями, погуляти на пташиному дворі, сходити до школи з лисеням та дізнатися, чому звірята іноді сумують та як розважаються!

  255 грн.

  Нет в наличии
 • Сто казочок із чарівного лісу
  Сто казочок із чарівного лісу
  Код: 1640
  Якщо ви любите гуляти в лісі, вдихати запах опалого листя, вранішньої імли, залюбки спостерігаєте за тим, як пробігають хащами лісові звірята, вас чарують таємниці лісових гномів, фей, лісовичків і тродів, то книжка ця саме для вас...

  157 грн.

  Нет в наличии
 • Велика маленька брехня
  Велика маленька брехня
  Код: 1574
  "Велика маленька брехня" - блискучий роман про колишніх чоловіків, других дружин, матерів та дочок, шкільний скандал та маленьку брехню, котра може стати смертельною.

  160 грн.

  Нет в наличии
 • Дорі та реальна справжня подруга. Книга 2
  Дорі та реальна справжня подруга. Книга 2
  Код: 1339
  Дорі йде до школи. Старші брат і сестра, Люк і Вайолет, попереджають, що вигадану подружку Мері їй слід залишити вдома, а ще краще залишити вдома геть усю свою уяву! Дорі рішучо налаштована поводитися як "нормальна доросла дівчинка, що ніколи не встрягає в халепи", але в перший же день знайомиться з новою подружкою, дівчинкою з такою самою нестримною уявою та стилем. От як тільки переконати брата з сестрою, що вона все це не вигадує?

  120 грн.

  Нет в наличии
 • Фантасмагорія Дорі. Книга 1
  Фантасмагорія Дорі. Книга 1
  Код: 1338
  Дорі як наймолодша дитина в сім'ї дуже хоче уваги до себе, а понад усе бажає, щоб із нею гралися брат і сестра. Але вона для них занадто мала, й тому лишається самотою - сам-на-сам зі своєю нестримною уявою та невичерпною енергією. Хоча її брат і сестра закочують очі, дивлячись на її дитячі ігри, в Дорі безліч справ: вона обводить круг пальця монстрів по всьому будинку, тікає з в'язниці (тобто від покарання) та мститься улюбленій ляльці сестри. Коли ж відважна Дорі знадобиться їм по-справжньому, вона доведе свою хоробрість і нарешті отримає саме те, чого шукала.

  120 грн.

  Нет в наличии
 • Дивовижні історії для дівчаток
  Дивовижні історії для дівчаток
  Код: 514
   

  170 грн.

  Нет в наличии
 • Дивовижні історії для хлопчиків
  Дивовижні історії для хлопчиків
  Код: 512
   

  170 грн.

  Нет в наличии
 • Маленький принц
  Маленький принц
  Код: 460
   

  120 грн.

  Нет в наличии
 • Неймовірні історії про фей і принцес
  Неймовірні історії про фей і принцес
  Код: 455
   

  65 грн.

  Нет в наличии
КМ-Букс

“КМ-Букс” — молодое киевское издательство, работающее на отечественном рынке с 2015 года. Сложная экономическая ситуация и нестабильное политическое положение в стране не помешали созданию компании, ведь до этого основатели перенимали опыт и правила работы у лучших мировых книгоиздателей.

В 2020 году издательство “КМ-Букс” — одно из самых перспективных на украинском рынке. За пять лет работы в ассортименте появились отечественные и мировые бестселлеры всех возможных жанров и направлений.

Основной упор “КМ-Букс” делает на выпуске книг на украинском языке: только 10% книг выпускается на русском. В издательском портфеле такие имена, как:

 • Харпер Ли;
 • Нил Гейман;
 • Джордж Мартин;
 • Лиана Мориарти;
 • Джефф Кинни;
 • Ричард Брэнсон;
 • Дональд Трамп;
 • Гордон Рамзи;
 • Робин Шарма

и другие.

Немало внимания “КМ-Букс” уделяет и изданию детской классической и современной литературы. Именно благодаря издательству отечественный читатель узнал имена Сергея Вдовенко и Владимира Коваля.

Новые таланты

Издательство “КМ-Букс” с 2018 года проводит всеукраинский литературный конкурс, давая возможность молодым авторам опубликовать свои книги. Уже на второй год проведения конкурса жюри получило более 400 рукописей. Победителями стали Вячеслав Дудар, Виталий Куждин и Руслана Мельничук-Сегеда. Также в 2018 году издательство “КМ-Букс” провело конкурс литературных талантов среди детей-сирот и инвалидов. Надеемся, что такие социально значимые начинания не окажутся разовыми акциями.

Прочая деятельность

По приглашению издательства Украину посетили Фредерик Бегбедер и Томас Олде Хьовелт. В планах у “КМ-Букс” не останавливаться на достигнутом и регулярно приглашать авторов с мировым именем. Также издательство выпускает наборы для творчества и тетради. К некоторым бумажным книгам бонусом идёт лицензированная электронная версия.

Ассортимент

“КМ-Букс” предлагает выбирать своим читателям среди более тысячи позиций. В ассортименте представлены такие жанры и направления, как:

 • классические романы;
 • детская и подростковая литература;
 • спорт;
 • хобби;
 • медицина;
 • религия;
 • учебные издания;
 • энциклопедии и справочники;
 • юридические пособия;
 • художественная литература на иностранных языках.

Тиражи у издательства достаточно большие, логистика развита. Поэтому в течение нескольких рабочих дней после выхода новинки её можно найти в любом крупном книжном магазине в любом городе Украины. Но если вам не повезло, то книгу можно купить прямо на сайте издательства. Пункты самовывоза есть только в Киеве, но доставка осуществляется по всей Украине.

Издательство “КМ-Букс” не планирует останавливаться на достигнутом. Своей целью руководство называет знакомство украинских читателей с лучшими мировыми новинками на украинском языке, не забывая при этом открывать и развивать таланты в собственном отечестве. Похвальное начинание, так что пожелаем “КМ-Букс” успехов и процветания на этом поприще.