Издательство "K.Fund"

Сет Стівенс-Давідовіц
Код: 6789
​Люди брешуть в опитуваннях, в інтерв'ю і в соціальних мережах. Люди брешуть керівникам, коханим і собі. Але шукаючи щось в інтернеті, вони видають усі свої таємниці. Яким же насправді є наше суспільство? Що знають великі дані про секс, політику, споживання, про наші страхи й бажання?

202 грн.

Кайя Норденген
Код: 6743
​Ваш мозок робить вас тим, ким ви є. Він дозволяє вам спілкуватися з іншими, починаючи з найпростіших повідомлень і до тонкої іронії. Він змушує вас закохуватись і переховує дитячі спогади. Він постійно навчається і стає все складнішим. Але мозок може спонукати до поганих вчинків і неправильного вибору, винагороджуючи різні залежності.

191 грн.

Рольф Добелли
Код: 3262
​Щодня науковці роблять неймовірні відкриття та знаходять інноваційні рішення, здатні змінити світ. Джим Аль-Халілі та його команда експертів простою мовою з безліччю прикладів пояснюють найновіші концепції, що визначають наше майбутнє.

202 грн.

Мо Гавдат
Код: 7428
​А що як щастя – не манна з неба, не філософська категорія й навіть не хімічний процес? Що вийде, коли подивитися на нього як на інженерний проект? Чи існує алгоритм, математична формула, що дозволяє самостійно побудувати своє щастя, незважаючи на зовнішні обставини? Так, каже автор цієї дуже логічної – і разом з тим неймовірно щирої й зворушливої книжки.

202 грн.

Ожидается
Стив Кейс
Код: 3458
«IT-цунамі» — книга, из которой читатель узнает о биографии одного из пионеров интернета, а также о том, как технологии изменяют нашу жизнь и как использовать их для собственной пользы. Предисловие для издания подготовил Уолтер Айзексон — писатель, автор биографий Стива Джобса, Бенджамина Франклина, Альберта Эйнштейна, а также книги «Инноваторы».

283 грн.

Ожидается
Майк Хеффлингер
Код: 3436
​Легенду про те, як у Гарвардському гуртожитку вундеркінд Марк Цукерберґ придумав новий спосіб зв’язатися з друзями, знають усі. Але це був тільки початок. Facebook пройшов довгий шлях, перш ніж стати однією з найдорожчих компаній світу, що змінила правила гри цілої галузі.

201 грн.

Ожидается
Дункан Кларк
Код: 3290
Ви дізнаєтеся про нелегкий шлях до успіху та сердець мільйонів споживачів у всьому світі. Автор відверто описує легкі злети, болючі падіння та важкі підйоми у нестабільному середовищі, яким був Китай до його розквіту. Саме тому ця книга є актуальною для України.

283 грн.

Ожидается
K.Fund
K.Fund


О компании:

Бренд: K.Fund