Black Friday: -5% скидка на все книги при оплате на сайте
Books Second Life
support@bookssecondlife.com.ua
Отвечаем на звонки

Пн-Сб 11:00 - 18:00
Воскресенье Выходный

Адрес
Киев, Голосеевский район, метро Демиевская

ИД «Сварог»


 • Общий психологический практикум
  Общий психологический практикум
  Код: 2238
  ​Общий психологический практикум отвечает сегодняшним подходам и конструктивным решениям в преподавании психологических дисциплин. Он составлен с учетом позитивных системных пониманий предмета психологии в классическом русле, а также современных требований к изложению информации. Практикум содержит разнообразный психологический материал, позволяющий постичь закономерности человеческой психики, познать себя и то, что определяется как сущность человека, личности, субъекта социальной и профессиональной деятельности.

  280 грн.

 • Гарні дівчатка не досягають успіху в бізнесі: сто і одна підсвідома помилка, що веде до провалу в кар'єрі жінки
  Гарні дівчатка не досягають успіху в бізнесі: сто і одна підсвідома помилка, що веде до провалу в кар'єрі жінки
  Код: 2226
  Чи замислювалися ви про те, що заважає вам зробити швидку й успішну кар’єру? Відповідь на це питання не така складна. Ви тримаєте в руках унікальний збірник помилок, які багато жінок роблять на робочому місці, самі того не підозрюючи. Зібрала і описала ці помилки справжній майстер своєї справи —д-р Лоіс П. Франкел, багато років пропрацювала тренером персоналу в самих різних компаніях. Для зручності читачів всі помилки в книзі згруповані за темами —образ думок, зовнішній вигляд, манера розмовляти та ін.

  205 грн.

 • Чого хоче ваш малюк?
  Чого хоче ваш малюк?
  Код: 2224
  Історії, що ввійшли в цю книгу, не завжди взяті з життя реальних людей. Кілька персонажів є збірними образами. У всіх випадках імена та описи дійових осіб були змінені, щоб захистити їхнє право на недоторканність приватного життя. Інформація та рекомендації, запропоновані в цій книзі, схвалені лікарями. Однак вони пропонуються не як заміна призначень вашого лікаря або інших дипломованих фахівців з охорони здоров'я.

  250 грн.

 • Спокій, гра, розвиток. Як дорослі ростять маленьких дітей, а маленькі діти виховують дорослих
  Спокій, гра, розвиток. Як дорослі ростять маленьких дітей, а маленькі діти виховують дорослих
  Код: 2223
  Книга Дебори Макнамари «Спокій, гра, розвиток» — третя книга в серії «Бібліотека інституту Ньюфелда», продовжує розгляд моделі розвитку особистості на основі теорії прихильності Гордона Ньюфелда. Тема книги — діти дошкільного віку. Без перебільшення, Дебора Макнамара написала повноцінний посібник для батьків про те, як зрозуміти суть внутрішнього світу дітей.

  305 грн.

 • Как привести дела в порядок: искусство продуктивности без стресса
  Как привести дела в порядок: искусство продуктивности без стресса
  Код: 2222
  Вы тонете в делах и ничего не успеваете. Ваши нервы на пределе, потому что хватаясь то за одно, то за другое, вы все время упускаете что-то важное. Но выход есть. Дэвид Аллен написал эту книгу чтобы вы могли стать более эффективными в делах, при этом имели возможность расслабиться когда нужно.

  230 грн.

 • Сверхчувствительная натура. Как преуспеть в безумном мире
  Сверхчувствительная натура. Как преуспеть в безумном мире
  Код: 2221
  Если вы остро реагируете на происходящее вокруг, то, возможно, относитесь к редкой группе «сверхчувствительных людей» (СЧЛ). Как это влияет на ваши взаимоотношения с близкими и карьеру? Какие трудности вероятны при устройстве на работу и как с ними справиться? На что стоит обратить внимание родителям детей с повышенной эмоциональностью? И вообще что такое «сверхчувствительность» — особый дар или болезнь?

  225 грн.

 • Дитина з характером. Як її любити, виховувати і не зійти з розуму
  Дитина з характером. Як її любити, виховувати і не зійти з розуму
  Код: 2220
  Мудрі поради автора цієї книги, що стала світовим бестселером, допомогли сотням тисяч дорослих знайти правильний підхід до дітей з непростим характером. Мері Шіді Курчинка, вихователь з великим стажем, запевняє: щоб зрозуміти дитину, потрібно вміти ставити себе на її місце в самих різних ситуаціях, вчитися бачити, що її дратує, радує і засмучує, уважно слухати і чути те, що вона намагається сказати вам – нерідко без допомоги слів.

  405 грн.

 • Синдром білки в колесі. Як не втратити здоров'я і зберегти нерви в світі нескінченних справ
  Синдром білки в колесі. Як не втратити здоров'я і зберегти нерви в світі нескінченних справ
  Код: 2219
  Доктор Ліббі Уівер більше 17 років займається питаннями жіночого здоров’я, правильного харчування і способу життя. Її перша книга «Випадкова зайва вага»(Accidentally Overweight) миттєво стала бестселером в Австралії та Новій Зеландії. Свою наступну книгу вона присвятила «Синдрому виснаженої жінки». Цей термін, придуманий доктором Уівер, характеризує жінок, які прагнуть тримати все під контролем і всюди встигати, переживаючи при цьому, що ні на що не вистачає часу.

  225 грн.

 • Таємниці мами, що добре спить. Про сон, годування і спілкування з малюком
  Таємниці мами, що добре спить. Про сон, годування і спілкування з малюком
  Код: 2218
  З цією книгою ви освоїте «banguage» (baby-language) – мову, на якому маленькі діти сигналізують вам про свої потреби, почуття й емоції, зможете краще розуміти свою дитину і займатися вихованням з урахуванням унікальних властивостей його особистості, характеру і стадії розвитку. Це книга для всіх батьків і тих, хто чекає поповнення в родині.

  420 грн.

 • Рожденные выигрывать. Трансакционный анализ с гештальт упражнениями
  Рожденные выигрывать. Трансакционный анализ с гештальт упражнениями
  Код: 2217
  Книга может быть использована как учебное пособие теми, кто интересуется теорией личности и межличностными отношениями. Она также может оказаться полезной как профессионалам, работающим в сфере психического здоровья или связанным с обучением и управлением, так и непрофессионалам, которые интересуются новыми методами самопознания.

  220 грн.

 • Не упускайте своих детей. Почему родители должны быть важнее, чем ровесники
  Не упускайте своих детей. Почему родители должны быть важнее, чем ровесники
  Код: 2216
  Психотерапевт Гордон Ньюфелд и врач Габор Матэ пишут о таком плохо изученном феномене детско-родительских отношений, как замещение привязанности к родителям привязанностью к ровесникам. Авторы считают эту тенденцию одной из самых разрушительных и неправильно понимаемых в современном обществе. Они показывают, как и почему дети постепенно теряют с нами контакт, и как потеря этого контакта негативно влияет на их психоэмоциональное развитие. Книга будет полезна родителям детей любого возраста – от малышей до подростков, психологам, а также всем, кто по роду деятельности призван заботиться о детях.

  275 грн.

 • Панические атаки (Гештальт-терапия в единстве клинических и социальных контекстов)
  Панические атаки (Гештальт-терапия в единстве клинических и социальных контекстов)
  Код: 1818
  В тексте книги клинические исследования перемежаются с социологическими обзорами, - и то, и другое необходимо для того, чтобы понять пациентов, страдающих от панических атак. Читая книгу, мы видим, что паника - это острое и часто непереносимое состояние, которое, тем не менее, может помочь человеку по-новому взглянуть на жизнь.

  170 грн.

 • Целуйте меня! Как воспитывать детей с любовью
  Целуйте меня! Как воспитывать детей с любовью
  Код: 2225
  Автор показывает нам, что наша главная цель как родителей состоит не в том, чтобы приучить детей к дисциплине и привить им ряд полезных навыков, а в том, чтобы удовлетворить их природную потребность в привязанности, в эмоциональном и физическом контакте.

  215 грн.

  Нет в наличии