+38(096)355-29-29
Books Second Life
Отвечаем на звонки

Пн-ПТ: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Вс: Выходный

Адрес
Киев, ул. Большая Васильковскаяб, 74

Издательство Белкар-книга

 • Кращі казки та віршики для малят
  Кращі казки та віршики для малят
  Код: 1441
  ​У книжці зібрані кращі казки та віршики для малят. Вірші знайомлять малюків з навколишнім світом, вчать їх гарним навичкам, а чарівний світ казки допоможе навчитись краще відрізняти добро від зла, гарні вчинки від поганих. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

  120 грн.

  Нет в наличии
 • Кращі казки про тварин
  Кращі казки про тварин
  Код: 1440
  У цій книжці зібрані кращі українські народні казки про тварин. У них добро завжди перемагає зло, розумний — дурного, сміливий — боягуза, а жадібність та зневага до інших караються. На прикладах казкових персонажів діти зможуть осягнути складний світ людських взаємин. Для дітей молодшого шкільного віку.

  120 грн.

  Нет в наличии
 • Кращі казки та оповідання
  Кращі казки та оповідання
  Код: 450
   

  110 грн.

  Нет в наличии
Белкар-книга

“Белкар-книга” — харьковское издательство, основанное в 2005 году. Предприятие занимается выпуском исключительно детской литературы:

 • сказки;
 • стихи;
 • рассказы;
 • познавательная литература.

Все книги издательства “Белкар-книга” публикуются на украинском языке и сопровождаются красочными иллюстрациями. На данный момент издательство выпускает несколько серий книг:

 1. “Веселка”;
 2. “Промінець”;
 3. “Світ казки”;
 4. “Світ навколо тебе”;
 5. “Пізнаємо світ разом”.

Книги одной серии объединены схожими темами и оформлением. Издательство “Белкар-книга” тесно сотрудничает с лучшими украинскими художниками и иллюстраторами. Все книги отпечатаны на качественной бумаге, а главное — стоят недорого.